[MP] Civ 5 - Multiplayer : Ekim 2017
bu cuma ve cumartesi günü, günün herhangi bir saatinde katılırım. bu başlığı takipteyim saat için ne zaman derseniz o zaman uygunum
Ara
Bu arada 8. kişiyi bulursak çok güzel olur
Ara
6 kişiyi bulamıyoruz 8 kişi diyorsunuz arkadaşlar bi zahmet st discorduna gelin oyun için konusalim
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
nereye gelelim anlamadım
Ara
discord discord.. forum üzerinden katılıyorum yazıyorsunuz. günü saati geldiğnde kimseyi bulamıyoruz. steamden ilberi ekleyin. strategyturk discord una gelin.bu sayfanın üst solunda konuşma baloncuğu şekline tıklarsanız strategyturk discorduna yönlendirecek sizi..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
6 bulamıyoruz derken ? İlber-ruh adam-forence-jax61-Exiveth-PcOyun-Aeschyli 7 kişiyiz

(26-10-2017, 15:03)jax61 : discord discord.. forum üzerinden katılıyorum yazıyorsunuz. günü saati geldiğnde kimseyi bulamıyoruz. steamden ilberi ekleyin. strategyturk discord una gelin.bu sayfanın üst solunda konuşma baloncuğu şekline tıklarsanız  strategyturk discorduna yönlendirecek sizi..
Bu akşam geliceğim Discord sunucunuza
Ara
Haftaya katılmaya başlayabilirim ben de multilere.
Ara
(26-10-2017, 15:03)jax61 : discord discord.. forum üzerinden katılıyorum yazıyorsunuz. günü saati geldiğnde kimseyi bulamıyoruz. steamden ilberi ekleyin. strategyturk discord una gelin.bu sayfanın üst solunda konuşma baloncuğu şekline tıklarsanız  strategyturk discorduna yönlendirecek sizi..
tamam katıldım
Ara
@ForenceBelinelf
Ekim ayı boyunca tek oyun atamadık insan sayısı eksikliği yüzünden hasan abi ondan bahsetmiş. Hatta senin saat yüzünden gelemediğin o gün de sayı eksikliği yüzünden başlayamadık.
Ara
Zaten onu oyunun baslama saatinden cok once soylemistim gelemiyecegimi
Ara
Yok söylemiş olup olmaman mevzu değil. Mevzu o zamana kadar 4 kişi var diye oynayamadık o gün de sen gelmeyince aynı şey yaşandı.
Ara
bu arada Civi yeniden yukleme durumunda kaldimda Ben tahminen 2 saat icinde hazir olucagim oynamaya
Ara
belirtilen modlar için link verebilecek olan var mı ? yukarda ki linkler çalışmıyor da. atölyede de bulamadım
Ara
Yarın oyun 18.00 dan bitene dek yapılacaktır katıldığını belirten arkadaşlar beklenmektedir.
Ara
(27-10-2017, 20:26)ruh adam : belirtilen modlar için link verebilecek olan var mı ? yukarda ki linkler çalışmıyor da. atölyede de bulamadım

Google'dan faydalanabilirsin forumdaş.
Ara
beyler modları indirdim kurdum ama modlar kısmında çıkmadı . çıkması gerekiyordu değil mi ?
Ara
kurulumu tekrar anlatalım..

indirdiğiniz dosyadan çıkan mp_modspack klasörünü c:programdosyaları(x86)-steam-steamapps-common-sid meier civ 5- assets-dlc klasörünün içine atıyorsunuz..mod bir dlc imiş gibi görünüyor ve multiplayere izin veriyor. aksi halde çalışmaz.modun doğru yüklendiğinden emin olmak için oyun kurulum ekranında üstte nq v.12 yazıyorsa mod kurulmuştur.modlar arasında görünmez..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
teşekkürler dostum . yüklenmiş sorun yok ;)
Ara
Bu akşam saat 18.00 da oyuna katılacak kişilerin kendisini hazırlaması eğer katılamayacaklarsa şimdiden belirtmelerini rica ediyorum.
Ara
Oda kuruldu.
Adı : StrategyTurk Mp
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.