[MP] Civ 5 - Multiplayer : Kasım 2017
Games_Civilization_5_026235_.jpg

Genel Bilgiler
Modlar: No Quitters (NQ) ve HellBlazer map packs
Tur Sınırı: 333 Tur
Tur Sistemi: Simultaneous
Oyun hızı: Quıck
Zafer Tipleri: Bilim , Turizm , Askeri , Diplomasi , Zaman
Medeniyetler: Draft sistemi uygulanacak. Her oyuncu iki ban yapacak ve de rastgele seçilen üç ülkeden birisini seçecek. Duruma göre ban ve ülke sayısı değişebilir.
Harita Türü: Hellblazer Pangea V+22
Oyun Günleri: Her Cumartesi 18.00 - ...
Gm : @'İlber Ortaylı'

Dikkat edilmesi gerekilenler
Her oyun bitene dek sürecektir. Bu sebepten dolayı saat gece 2-3 civarlarını görmemiz çok doğal olacaktır. Katılacaklar bunu düşünsünler.
Oyuncular ortak hareket edemezler ya da bir oyuncuya karşı toplu koalisyon oluşturamazlar.
Oyuncuların istekleri dışarısında belli değişiklikler yapılabilir.
Oynanacak modların Reddit sayfası (indirme linklerine buradan ulaşabilirsiniz) : https://www.reddit.com/r/nqmod/comments/...and_hbmap/
Ara
Katılıyorum.
Ara
bugün saat 21:00 a kadar 6 kişi toplanabilirsek kuracağım oyunu. oyun için bu platformdan veya strategyturk discordundan (tercihen burası) ulaşınız.

1-jax61

oyun kuruldu beklemedeyim. saat 9 a kadar bekleyeceğim
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
katılım sağlanmadığı için oyun kurulmadı. yarın tekrar deneyeceğiz. bakalım adam bulabilecek miyiz
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Katılıyorum
Ara
Oyun yok mu

(16-11-2017, 19:46)ForenceBelinelf : Katılıyorum

Doremon sürekli neden nq grubundan atiyorlar kardes seni
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.