[MP] Civ5 - Multiplayer : Ağustos 2016
@Atakan, host olacak günleri Salı-Perşembe-Pazar yapsak ne dersiniz? Saatlerde 21.00-24.00 olabilir.
Ara
Bana uyar. Böyle olursa mp'ye bugun mu başlanacak ?
Ara
Evet.
Ara
Bu pazar gelemem.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Ne oldu şimdi, bugün olacak mı oyun yoksa ertelendi mi?
Ara
@Blackwhist'da bugün başlanmazsa gelirim dedi, Salı başlarız.
Ara
Bana uyar büyük ihtimalle
Ara
bugün lobide toplanalım..atakan oyunu kursun.sonrasına bakalım. eğer ekisğimiz olursa perşembeye erteleriz. anlaşılan lobide toplanmadan kuramayacağız oyunu.atakan seni steamden ekledim. kabul et ..bi toparlanalım başlayalım oyuna..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
@Atakan @Leon @eversny @Barbarossa @dadaloğlu54 @jax61 @Ahrep kesin olarak katılım isteğinde bulundular..buna ek olarak @Blackwhist gelebilir.toplam 8 kişi oluyor yalnız şuanda bende steamde bu arkadaşların çoğu ekli değil.saat 20.43 halen atakandan haber alamadım.bu sebeple sanırım ertelenecek yine.mümkün ise perşembe hazır olalım

perşembeye kadar ekleyin ve bana ulaşın steam kullanıcı adım hasanalgan61
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
http://steamcommunity.com/id/atakan233/ Bu ID den beni ekleyebilirsiniz. İşim çıktığı için giremedim kusura bakmayın.
Ara
arkadaşla nerdesiniz.. bugun kuralım oyunu
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Ben buradayım, Leon ve Ahrep çevrimdışı steam'da.
Ara
Benim oyun halen inmekte siz devam edin.Akk sağ olsun oyun zevkimizi bozuyor.
Ara
oyun kuruluyor..

katılımcılar

jax61 atakan efersny redtay blackwhist dadaloğlu54

@Leon , @Ahrep oyuna sonradan da katılabilirsiniz.hotjoin çalışıyor 2 kişilik boşluk ayıracağız..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Kusura bakmayın .
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
PQvPZ9.jpg

multiplayerimize basladik..oldukça keyifli vakit geçirip saat 1 civarında bıraktık. normalde 12 de bitirecektik.

8 kişi planlamıştık .bugun 7 kişi bulabildik.@Ahrep ve @Leon gelmediler.güzel güzel oynuyorduk ki @Barbarossa nickli arkadaşımız oyuna gelmesine rağmen 'sıkıldım , keyif almıyorum' diyerek multiden cıkıp başımıza shoshone gibi bir belayı musallat edip gitti. girmek isteyen olursa shoshone devleti boştadır.@Barbarossa bir daha civ 5 multilerine giremeyecektir. duyurulur.

14.08.2016 pazar akşamı saat 9 dadir.
bir sonraki etkinliğimiz
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(12-08-2016, 00:02)Ahrep : Kusura bakmayın .

1 yer boşaldı bir arkadaş sıkıldım diyip çıktı. Onun yerine geçebilirsin. Yarın toplanabilirsek yapıcaz aksi taktirde cumartesi planlıyoruz.

(12-08-2016, 00:44)jax61 : PQvPZ9.jpg

multiplayerimize basladik..oldukça keyifli vakit geçirip saat 1 civarında bıraktık. normalde 12 de bitirecektik.

8 kişi planlamıştık .bugun 7 kişi bulabildik.@Ahrep ve @Leon gelmediler.güzel güzel  oynuyorduk ki @Barbarossa nickli arkadaşımız oyuna gelmesine rağmen 'sıkıldım , keyif almıyorum' diyerek multiden cıkıp başımıza shoshone gibi bir belayı musallat edip gitti. girmek isteyen olursa shoshone devleti boştadır.@Barbarossa bir daha civ 5 multilerine giremeyecektir. duyurulur.

14.08.2016 pazar akşamı saat 9 dadir.
bir sonraki etkinliğimiz

@Barbarossa Oyuna başlayalı daha 1 saat bile olmadı arkadaş sıkıldım diyip çıktı. Ve çıkarken özür dilemek yok direk ben çıkıyorum diyerek iyi akşamlar bile demeden çıkmıştır. Başka oyunlarda da sizi yüz üstü bırakabilir lütfen dikkat edin
Ara
Klişe olacak ama ben demiştim  ;)
[+] 3 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kim hangi medeniyetle oynuyor?
Ben Japonya ile oynuyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.