[MP] Civ5 - Multiplayer : Ağustos 2016
o7GJQX.png

OYUN YAPISI

Yönetici : @jax61
Sunucu : @Atakan
Oyuncu Sayısı : 8
Şehir Devleti Sayısı : 16

KURALLAR

Her oyuncu kendi devletinin çıkarı için oynayacaktır.
Hiçkimse bir başka devletin çıkarına göre hareket edemez.
Defansif pakt yasaktır, uygulanmayacaktır.
Kankalık ,birlikte hareket etmek yasaktır.
(Kuralları oynadıkça arzuya göre genişletebilir veya daraltabiliriz. Önerileriniz varsa alabiliriz.)

KATILIMCILAR
@jax61
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
DLC'lerin hepsi var katılıyorum.
Ara
Bende katılıyorum DLC' ler full artı full http://steamcommunity.com/id/atakan233/ steam adresim ekleyebilirsiniz
Ara
DLCler full günler uyarsa katılırım.
Ara
Full DLC, katılıyorum.
Steam: efernsy
Ara
tüm dlcler var katılıyorum
Ara
Bende katılabilirim

Edit : Seyehat sebebiyle katılamayacağım.
Ara
Herhalde Full DLC olmadığı için katılamam. Ama izlerim sizi burdan. Bir rez alayım.
Ara
Yarın akşam yapalım derim
Ara
Bu arada pek bilmiyorum. Şimdi EU4 de dlclere sahip olmsanız bile hostun dlcleriyle oynayabiliyorsunuz. Burada durum nasıl ?
Ara
Herkesin DLC'lere sahip olması gerek diye biliyorum.
Ara
Off. Butun cebimi bosalttıracaklar ya. Daha ben EU4 DLC'si almayı düşünürken. Herhalde altınlarımı bozdurtturacaklar da hadi hayırlısı. Zaten iyi günlerde değiliz.
Ara
Tüm dlcler var günler uyarsa ben de katılıyorum. http://steamcommunity.com/profiles/76561198050135704/
Ara
Full DLC katılıyorum.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Oyuncu sayısına ulaştık, hadi harekete geçelim  :D
Ara
Pazar günü yapsak daha iyi olur hem oyunum kurulu değil hem Cumartesi günü gelemeyeceğim.
Ara
öncelikle arkadaşlar bir arkadaşımızın host olması gerekiyor. benim internetim host olacak kadar iyi değil (8mb)
host olabilecek bir gönüllümüz varsa eğer halihazırda oynamak isteyen arkadaşların bir kısmı ben de dahil eu4 mpsi oynadığımızdan pazartesi çarşamba ve cuma günleri onlara uymuyor.. geriye salı perşembe cumartesi ve pazar günleri kalıyor.ben derim ki salı perşembe ve cumartesi günleri oynayalım.fikirleriniz nedir size de uyar mı?

en önemlisi hostluğu kim yapabilir? kimde saglam internet mevcut?
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Saat olarak kaç gibi uygun benim internetim de host olmak için yeterli değil.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Benim internetim 25 MB/sn ama tabi hiç bir zaman o değeri görmüyoruz da kotayıda doldurmadım host ben olabilirim lakin host olmak ne demek falan bilmiyorum daha önce multiplayer oynamadım ama öğrenirim
Ara
Benim internetim de host olmak için yeterli değil  :/
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.