[MP] Civ5 - Multiplayer : Haziran 2016
civ5dropshadow.png
Multiplayer Düzeni:

Oyun günleri : Çarşamba - Perşembe - Cuma
Oyun saati : 21:00 - 23:00
Kazanma koşulu : Fetih

Multiplayer Kuralları:

2 Kişilik takımlar olacak.
Botlar olmayacak.

Katılmak için her oyuncu 2 ulus belirtip ''Katılıyorum'' yazmalıdır. Oyuncular aynı ulusu belirtirse Oyun sahibi kura ile o ulusu dağıtır.

İngiltere - Hunlar Katılıyorum.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Ben Osmanlı - Japonya, arkadaşım Maya - Aztek Katılıyoruz.
Ara
Güncel.
Ara
İftardan sonra yürüyüşe çıktığım için saatler uygun olmuyor bana. Ama 12'den sonra sahura kadar olan saat bana uygundur. Kabul olursa Rusya ve Japonya'yla katılmak isterim. Bu arada Steam'den bu kullanıcı adımla ekleyebilirsiniz. NQ Mod üzerinden oynuyorum sıklıkla. Harici zamanlarda normal modda karşılıklı oynayabiliriz. Teşekkürler.

(07-06-2016, 23:09)efernsy : İftardan sonra yürüyüşe çıktığım için saatler uygun olmuyor bana. Ama 12'den sonra sahura kadar olan saat bana uygundur. Kabul olursa Rusya ve Japonya'yla katılmak isterim. Bu arada Steam'den bu kullanıcı adımla ekleyebilirsiniz. NQ Mod üzerinden oynuyorum sıklıkla. Harici zamanlarda normal modda karşılıklı oynayabiliriz. Teşekkürler.

Bakın CIV 6 geliyor ama gözlemlediğim kadarıyla bu baş tacı oyun Türkiye'de pek de yaygın değil. Şimdiye kadar çoktan aktif bir oluşum oluşturulmuş olmalıydı. Ama çoğu kıyıda köşede kalmış, unutulmuş, terkedilmiş. Geç oldu ama bir şeyler yapmak gerek.
Ara
Kore-almanya katılıyorum
Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198078088985/
Konuşma programı üzerinden sohbet ederek oynamak gerçekten isterim.
Ara
@efernsy bu oyun bittiği saatler daha geç olabilir. 4 kişi olduğumuz için alımlar bitmiştir. Oyuncuların hiçbiri aynı ulusu seçmediğinden belirttiği uluslardan dilediğini seçebilir.

Takımlar:
1) Ahrep @crypoison
2) @Jackleonardo ve arkadaşı ( bir daha ki etkinlikte herkes forumda belirtmeli bu seferlik kabul edilmiştir.)
Ara
Benim için sadece başlangıç saati sıkıntı olabilir. 12 gibi başlasak, sahurda 10 15 dk. ara verilip devam edilebilir, benim için sorun yok. Ama işinden gücünden dolayı herkese uymayabilir. Neyse artık bir dahaki turnuvaya görüşmek üzere.

Bu arada dediğim gibi harici zamanda oynamak isteyenler beni ekleyebilir: http://steamcommunity.com/profiles/76561198029775127/
[+] 1 üye efernsy nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
CIV 5 multiplayer oynamak isteyenler benimle iletişime geçebilir. Günde 5 6 saat oynarım http://steamcommunity.com/id/atakan233/
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.