[MP] Civ6 - Multiplayer: Ağustos 2022
Bu hafta biraz yoğunum o yüzden sadece perşembe ve cuma müsaidim. Uygunsanız devam edelim. Değilseniz önümüzdeki hafta artık.

@Diaboluss
@BlackDiamond505
@Aytaç
@okocpinar
@SoulForged
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Persembe olur ben uygunun bitiremezsek de cuma bitiririz
Ara
Perşembe bende uygunum.
Ara
Perşembe günü aynı saatte toplanıyoruz o zaman arkadaşlar.
Ara
Bu akşam 21.15' te

@Diaboluss
@BlackDiamond505
@Aytaç
@okocpinar
@SoulForged
Ara
@Sezar
kesin geliyor dimi herkes ona gore program yapıcam mac da var bugun onu iptal edip buna da gelmezseler ıkı progam yanmasın :)
Ara
(08-09-2022, 19:07)SoulForged : @Sezar
kesin geliyor dimi herkes ona gore program yapıcam mac da var bugun onu iptal edip buna da gelmezseler ıkı progam yanmasın :)

Daha önceden günü ve saati belirledik yazdık itiraz eden olmadı, bence Aytaç hariç herkes gelir. Onun düğün işlerine belli olmuyor çünkü.
Ara
9 bucuk olsun bari maci izleyip oyle gelelip 19:45 de baslicak devre falan anca olur
Ara
(08-09-2022, 19:33)SoulForged : 9 bucuk olsun bari maci izleyip oyle gelelip 19:45 de baslicak devre falan anca olur

Arkada aç maçı dinle civ oynarsın.
Ara
Kuzenlere geldim de yaninda da bira actim :) kimseden ses cikmiyor gelcek mi herkes
Ara
(08-09-2022, 21:09)SoulForged : Kuzenlere geldim de yaninda da bira actim :) kimseden ses cikmiyor gelcek mi herkes

Odada toplandık seni bekliyoruz. Aytaç ve okocpınardan ses yok sadece, sen gelince başlayacağız
Ara
Dk 78 ama bucukta baslasak bari
Ara
9.40 oldu bekliyoruz seni
Ara
Geldim kusura bakmayin
Ara
Yarın 8.30 gibi toplanalım uygunsanız.
Ara
@Diaboluss
@BlackDiamond505
@Aytaç
@okocpinar
@SoulForged

Oda kuruldu.
Ara
Basladiniz mi
Ara
(09-09-2022, 21:20)SoulForged : Basladiniz mi

Evet hotjoinle katılabilirsin.
Ara
Kusura bakmayın bazı ailevi sebeplerden yoktum. Umarım mp yi etkilememişimdir kötü anlamda.
Ara
(09-09-2022, 22:47)okocpinar : Kusura bakmayın bazı ailevi sebeplerden yoktum. Umarım mp yi etkilememişimdir kötü anlamda.

Sıkıntı yok.
Soul'un AI si bana savaş açtı onunla mücadele ediyorum, yaklaşık birkaç tur sonra da muhtemelen bilim zaferiyle kazanacak.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.