[MP] Civ6 - Multiplayer: Aralık 2022
PQb2v6.png
Civilization VI - Aralık 2022 Etkinliği
 Etkinliğin başlayabilmesi için en az dört oyuncunun katılması gerekmektedir. Katılmak için yorumlara ''katılıyorum'' yazmanız yeterli
Etkinlik Günü: Pazar
Etkinlik Saati: 20:30-23:30
Oyun hızı: Online (Yaklaşık 2- 3 oturumda sona eriyor.)
Oyun haritası: 
Contintents and islands
Tur süresi: Dynamic turn timer

Tur modu:  Simültan 

Harita seçimi bütün uygarlık tipleri için oynanabilir olması ve denizin de önemli bir faktör olup oyun içindeki çeşitliliği artırması gerektiğini düşündüğümden Continents and islands haritasında oynayacağız. Harita büyüklüğü 8 oyuncuya kadar standard olup daha fazla oyuncu olması durumunda uygun harita büyüklüğü seçilecektir. Oyuncu sayısı 8 kişiye ulaşmaz ise 8 kişi olana kadar emperor zorlukta (earlyde yapay zeka biraz güçlü lakin oyunun ilerleyen aşamalarında yakalamak mümkün) yapay zeka atanacaktır. İsterseniz yapay zekaya lüx ürün satmayı yasaklayabiliriz. lobiye katıldığınızda eksik olan modlar otomatik indirilecektir. Geri kalan tüm ayarlar standart olacak. Oyuncular isterlerse random isterlerse kendi tercihleri olan bir uygarlığı alabilirler. Oyuncular aynı uygarlıkları alabilirler ama lütfen lobide renklerinizi ayarlamayı untumayın. Oyun modları konusunda lobide konuşabiliriz. Bana kalırsa barbarian clans mode ve monopolies and corporotions mode'u ile oynayabiliriz. Fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin.

Oyunu kurarken siz oyuncuları lobiye davet edebilmem için aşağıdaki steam hesabımın linkini bırakıyorum.
https://steamcommunity.com/id/aliyunus1/

Ara
(06-12-2022, 03:19)SatanistKesenKedi :
Katılmak için yorumlara katılıyorum yazmanız yeterli

yorumlara katılıyorum

[+] 3 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katiliyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Bu pazar başlıyoruz.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Ek paketlerden frontiers paketi olanlar varsa Heroes, Monopolies ,secret society ve Barbar Clanlari modlarinin da acik olmasini onerebilirim oyuna zevk katiyor.
Ara
@Oduncu
@Aytaç
@SoulForged
@BlackDiamond505
@okocpinar

20.15 gibi lobiyi kuracağım.
Ara
Lobi kuruldu. Lobi adı: ST CIV ETKİNLİĞİ
Ara
geldim
Ara
Bataklıklardan çıkıp yaymaya çalıştığımız imparatorluğumuz maalesef diğer devletlerin gerisinde kaldı :'(

20221211214351_1.jpg
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Screenshot_2.png
Sıralama

20221211230556_1.jpg
Yakından ss alamadım. Oyunu SPden açıp ss çekmek mümkün değilmiş ama Oracle, Colesseum ve Artemis'e sandviç yapılmış bir theatre square'im var  :ok:
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
18 nufus iyi gelişmiş sehrin. Ben de Abraham
lincoln olarak Amerikayi yonettigim oyunun ilk oturumunu ikinci bitirdim. Dinsizim dininin savunuculari bilim ve kultur merkezi olarak washington i gelistirmeye devam ediyoruz. Orta cag bitti ronasans ve yeni endustri caglarinda buyuk sicrayislarimiz olabilir.
Ara
Ailemde olan sağlık problemleri yüzünden katılamadım. Katılan arkadaşlara iyi eglenceler dilerim.
Ara
Geçmiş olsun :(
Ara
@Oduncu
@Aytaç
@SoulForged
@BlackDiamond505

Kuruldu. İsim: ST CIV ETKİNLİĞİ
Ara
Mac yeni bitti geldim. Goremedım lobiyi?
Ara
Bugun devam edicek miyiz?
Ara
Edeceğiz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.