[MP] Civ6 - Multiplayer: Haziran 2020
Sizi ekledim katılımlar devam ediyor.
Ara
Bu akşam dört kişi olamazsak ufak bir senaryo haritası oynayabiliriz.
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Az kişi olduğumuz için Red Death kuralım dedik. Güzel oyundu katılan arkadaşlara teşekkür ederim. Gathering Storm oyunu salı günü başlayacak.

[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geçen ayın hala devam eden etkinliğini saymazsak ilk kez red death oynadım. Eğlenceliydi ama baya da şanssızdım açıkçası. özellikle @Rzenma tarafından nukelenen sivilimin termo nükleer bomba bulup kullananaması ayrıca üzücüyüdü.

[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşam ilk oyunumuza başlıyoruz.
@Onur34
@Alduin
@Gurt
Ara
Laptopumu hala alamadım. Bugün almam gerekiyordu ancak kargo yüzünden yarına kaldı.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Katılmak istiyorum forumda yeniyim yardımcı olabilecek arkadaş mesaj atabilirse sevinirim
Ara
(16-06-2020, 17:50)qwertyboy01 : Katılmak istiyorum forumda yeniyim yardımcı olabilecek arkadaş mesaj atabilirse sevinirim

Steam üzerinden beni eklemeniz yeterli. Tüm katılımcılar için uygunsa yarın saat 20:00'da oyuna başlayalım.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198027889317/
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.