[MP] Civ6 - Multiplayer: Mayıs 2018
Geliriz.
Ara
20.30 gibi kurulacak oda.
katılıyorum önümüzdeki 2 hafta boşum
Ara
Oda kuruldu.
kOqZv9.jpg

Nehir kenarında ilk şehrimizi kurduk.

NZzYEL.jpg

Kıtamızın güneyi, batısı ve doğusunun deniz, kuzeyinin buzullar olduğunu keşfettik.

azVPEg.jpg

Kıtamızın hiçbir yere bağlanmayan bir ada olduğunu keşfettik.

8YVm1W.jpg

Adada o kadar dağ yok ki gördüğümüz tek dağı kutsal toprak ilan ettik.
Sic Parvis Magna
Ara
PLPTS8.jpg

T2BR71.jpg
Benim acimdam guzel ve keyifli bir oyundu, jax61 ile yaptigim savas sonucu oldukca geriledim ve fazla genisleyemedim maalesef. Oyunda altinkurttan  sonra  en gucsuz konumdayim  ve genisleyebilecegim bir alanda kalmadi :/ Herseye ragmen gayet zevkliydi umarim duzenli olarak yapabiliriz civ6 mp lerini forumcak.
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
roma oynayan dumanın setler rushu unutulmazlar arasına girdi.. adam 120 tur oynamışsak 110 turunda şehir kurdu sadece :) böyle bir border gore görülmemiştir :)amacını da en sonda belli etti :) oyunu 250 tura taşıyıp skor win almakmış :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Score wine oynamasin bosuna. Daha asker filo basmadik bile daha.

Keske savasla ugrasmayip alttaki adaya genisleseydim erkenden. Keskeler kurtarmio ama napalim. Zafer hayalleri kuranlar Alman sanayisinin gucunu hafife almasin
Ara
Yarin civ`e yama geliyor, saveler patlar mi acaba?
Ara
(04-05-2018, 00:10)Duman : Şu anda bir tek ceh haftaiçi daha iyi demiş, geri kalanlar ortak olarak "cumartesi" gününde anlaşabiliyor gördüğüm kadarıyla. Ayro ve altnkurt Pazar gününe uzak bakıyor. Haftada 1 gün kalabalık etkinlik yapıp, 2. bir alternatif etkinlik günü (muhtemelen Cuma?) belirleyebiliriz ancak bu günler aynı save oynanmaz.

Ana oyun Cumartesileri oynanmak/devam etmek üzere bugün yani Cuma günleri ekstra oyun kuracağız, gelmek isteyenleri bekleriz 21.00'da.

İlk mesaja katılımcılar listesi oluşturdum.
Sizler kadar iyi oynayamasam da Haziran ayı içinde yine düzenlerseniz etkinliği katılmak isterim.Bu ay için iyi eğlenceler sizlere.
Ara
Odayı kurdum.
Görsel

RIP, internet gitti. 6 kişi için güzel harita seçtik diye düşünüyorum ama barbarlar felaketti oyunun ilk yarısında.
Map çok leşti.
Ara
oyun için herkese teşekkürler gayet eğlenceliydi oyun sonu ayro çıktığı için yazamadım bence gayet iyi oynadın dostum mantıklıydı savaş açmanda yasef olmasaydı muhtemelen kaybedecektim o savaşı
@Ayro
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
eBzUV3.jpg

40QPzM.jpg

QGbQU3.jpg

RR2yHT.jpg

Ty8NB7.jpg

IaKJA5.jpg

4SHGJ3.jpg

aT3eAS.jpg

Yunanlar dini zafere giderken Kongo da kültürel zafere çok yaklaşmıştı. Çin bunu durdurmaya çalışsa da Avustralyalılarla da aynı anda savaşma zorunda kaldı ve Şangay'ı kaybetti. Şangay'ın düşmesinin öncesinde yenilip bir şehrini kaybeden Avustralya oyuncusu oyundan ayrılmıştı. Şangay düşünce Çin oyuncusu da oyundan ayrıldı ve az kişi kalmamız sebebiyle bitirdik.  :frown:
Sic Parvis Magna
Ara
birisi sormuştu savaştayken cevap verememiştim apostle basmıyordum ben kendisi otomatik çıkıyordu
Ara
kongoda apostle kendisi çıkar. discritlerden birisini basncamı çıkıyordu öyle bişeydi. uzun zamandır kongo oynamadım. hatırlayamıyorum.kngo din kuramaz zaten .dini discriti yapamaz.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Bugünkü etkinlikte yeni harita mı önceki save'den devam mı onu kararlaştıralım, ardından yeni harita dersek ben observer olmaya çalışacağım onun için de anladığım kadarıyla mod kurulması gerekiyor.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.