[MP] Civ6 - Red Death Multiplayer: Eylül 2019
red.png

Eylül 2019 içerisinde yapılan Red Death etkinliklerine dair iletiler ve paylaşımlar bu konu altında yer alır.

Red Death nedir?
Red Death Civilization VI'nın yeni multiplayer modu, oldukça kısa sürüyor. Oyuncular kıyamet sonrası dünyada ellerinde olan yegane sivil birimi korumaya çalışıyorlar, bu esnada terkedilmiş şehirleri yağmalayıp kamplar ele geçirerek güçleniyorlar. Bir yerden sonra Battle Royale tarzı güvenli bölge ve her tur hasar veren Red Death beliriyor. Sona kalan oyuncu kazanıyor.

Red Death oynayabilmek için herhangi bir eklentiye sahip olmanıza gerek yok. 

Katılımcılar
Bu konu aracılığıyla katılabilirsiniz.
Katılıyorum
WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum
hby6qc.gif
Ara
Ben Red Death için rehbervari bir konu hazırlamaya çalışacağım, o bittikten sonra müsait olanlarla bir oyun girebiliriz.
Katılıyorum
Ara
İlk oyunu kuruyorum.
2323.png

İlk oyunumuzun naçizane görüntüsü. @Rzenma sağ olsun nükleerini eksik etmedi.
WhaW8Am.gif
Ara
Etkinlik devam ediyor mu? Ediyorsa ve hafta sonuysa ben de katılmak isterim.
IbnE9P2.gif
Ara
Birkaç oyun daha atabiliriz katılımcılar müsait oldukça.

Etkinliğe oyun günü olarak Çarşamba yazıyorum, Çarşamba akşamları Red Death oynayacağız.

@PCOyun, @Rzenma, @Ayro, @Attila the Hun
Benim cuma akşamı, cumartesi ve pazar hariç gelmem mümkün değil. Belirli bir programınız varsa ben etkinlikten çıkabilirim. Ancak hafta sonu oynayabilirim.
IbnE9P2.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.