[MP] CK2 - Multiplayer: Aralık 2018
Sonradan katılım var mı bilmiyorum ama konuyu yeni gördüm.Rehostta veya sonraki oturumda katılmak isterim.
Ara
(01-12-2018, 23:04)Spear : Sonradan katılım var mı bilmiyorum ama konuyu yeni gördüm.Rehostta veya sonraki oturumda katılmak isterim.

Yarın 21.00 da bekleriz.
Ara
Rehost olmadı bir daha. Yarına bekleriz. Ayrıca game over yiyen oyuncuları da yarına tekrardan bekleriz.
Sic Parvis Magna
Ara
Navarra üstünde bulunan vicyaza şehrini aldığımda şehrin direkt olarak bana geçeceğini düşünmüyordum. Orasına Emevilerden önce saldırmak ve almak çok daha işime geleceğinden saldırdım ancak sanırsam orda bulunan oyuncunun son toprağıymış. Kendime vassal olarak gelmesini tercih ederdim ancak anlamadığım birşekilde toprak direkt bana geçti ve oyuncunun game over yemesine vesile oldu. Yaptığımdan pişman değilim normalde direkt olarak yapacağım bir hamleyi sırf orada oyuncu var diye değişterecek bir oyun tarzına sahip değilim ancak bu şekilde sonuçlanacağını bilseydim oyuncuyu bağımsız yaparak kendime bağlamayı tercih ederdim.

Not: Oyuncusu gelirse vicyaza'yı kendisine geri vereceğim. Açtığım savaşta ki asıl amacım bölgenin emevilerden önceki sahibi olmaktı. Vassal alırsam oyuncununda Fransa korumasından faydalanacağını düşünmüştüm.
Ara
20181201212756_1.jpg
Ara
Screenshot_19.jpg
Screenshot_20.jpg
Sic Parvis Magna
Ara
(02-12-2018, 01:20)Aeschyli : Navarra üstünde bulunan vicyaza şehrini aldığımda şehrin direkt olarak bana geçeceğini düşünmüyordum. Orasına Emevilerden önce saldırmak ve almak çok daha işime geleceğinden saldırdım ancak sanırsam orda bulunan oyuncunun son toprağıymış. Kendime vassal olarak gelmesini tercih ederdim ancak anlamadığım birşekilde toprak direkt bana geçti ve oyuncunun game over yemesine vesile oldu. Yaptığımdan pişman değilim normalde direkt olarak yapacağım bir hamleyi sırf orada oyuncu var diye değişterecek bir oyun tarzına sahip değilim ancak bu şekilde sonuçlanacağını bilseydim oyuncuyu bağımsız yaparak kendime bağlamayı tercih ederdim.

Not: Oyuncusu gelirse vicyaza'yı kendisine geri vereceğim. Açtığım savaşta ki asıl amacım bölgenin emevilerden önceki sahibi olmaktı. Vassal alırsam oyuncununda Fransa korumasından faydalanacağını düşünmüştüm.
Legend oyuncusu benim. Ben de öyle sanıyordum ama büyük ihtimalle dük olduğum için öyle oldu.
Sonraki oyunda İskoçya'nın sol yukarısındaki adada oynamak isterim. Çünkü oranın düküydüm. Britanya'da 3 kişi olmasın derseniz, başka bir yerde oynayabilirim.
Ara
Bugün malesef 1 saat kadar gecikeceğim.
Ara
20.45te lobiyi kuruyoruz.
Ara
İsveç-Danimarka tarafı ve İberyaya geçilebilir aslında. Katolikler çok kalabalık zaten.
Sic Parvis Magna
Ara
İskandinavya tarafı bomboş oraya geçip dini reform etmeye çalışabilirsin @BlackDeath
Ara
Oda kuruldu.
Sic Parvis Magna
Ara
Rehost.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Troll bi halife ile karşı karşıyayız. Durup dururken Endülüsü işgal etti. Sağolsun bizim sultan pek savunmadı. İlginç bir oyundu.

Screenshot_26.jpg
Ara
Dışarı çıkacağımdan dolayı bugünkü oyuna gelemiyorum.
Ara
21.00 gibi lobiyi kurucaz.
Ara
Kuruldu.
Ara
ck2_67.jpg
Bizan İmpartorluğumuz.(Küçük isyanlarla uğraşıyoruz.)
Babamız zamanında ölümsüzlük denemeleri yüzünden kendi canından oldu.Bunu fırsat bilen kişiler İmparatorluğu elimizden aldı.Tabi biz o zamanlar 8 yaşındayız olayı idrak edemiyoruz.10 yaşında yaşadığım büyük stres beni aydınlattı ve babamın öcünü almak için kendi bloğumuzu kurduk.Bizan imparatoruna isteklerimizi dayattık ve yeniden İmparator olduk.Babamızın miras bıraktığı devletin gücünü kendi zevkleri için kullandıklarından ülke eskisine göre zayıflamıştı.Ülkeye yeni düzeni getirmek için ayrılıkçıları tek tek öldürmek tek seçeneğimiz.Ülkemiz ilaveten İtalya İmparatoru ile de müttefik olmuştur.Bunun sebebi Abbasiler´in garip boyutlara ulaşan ordusudur.
ck2_68.jpg
Oğlumuz (Jesus The Second) kendisini dine adaması için özel bir odada konuştum.Umarızki son peygamber kendisi olur.
ck2_69.jpg
Halifenin garip boyutlardaki ordusu.Daha önceden yendik yine yeneriz.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
20181209002333_1.jpg
Ara
Kuruldu.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.