[MP] CK2 - Multiplayer: Eylül 2017
ck2.png
Crusader Kings II Multiplayer Etkinliğine hoş geldiniz.

Etkinliğe dair sohbet, başvuru ve ekran görüntüsü paylaşımı bu konu altından yapılır.

HOST: @altnkurt
BAŞLANGIÇ YILI: Şarlman Çağı 769
OYUN GÜNLERİ: Oyunun oynanacağı günler o gün saat 17.00'dan önce burada duyurulacaktır.
[MP] EU4 - Multiplayer: Ağustos 2017 ile çakışmayacaktır.
OYUN SAATLERİ: 20.30 - 23.00 (Pazar-Perşembe)
                             20.30-  24.00 (Cuma-Cumartesi)
Cheksum: GMTV
Hiçbir mod kullanılmamakla birlikte tüm DLCleri içerir.

Oyun içerisinde yapacağınız tüm hamlelerde çıkar gözetmek zorunda değilsiniz. Burada EU4 oynamıyoruz. Onurunuz, sadakatiniz hatta akrabanız için savaşabilirsiniz. Fakat alakasız, mantıksız, RP ile açıklanamayacak hamlelerden kaçınmalısınız ve tabiki hile, hurda, exploit denebilecek şeyler yasaktır. Bu ve benzeri durumlarda tüm yetki ve karar GM olarak bana aittir. Mümkün olduğunca SP oynar gibi oynamak yerine seçtiğiniz karakterin, dinin, kültürün gereklerine yakın oynamanız dileğiyle..

OYUNCULAR

Sıradaki oturum yarın -17 Eylül Pazar günü- saat 8.30'da başlayacaktır.
Sic Parvis Magna
Ara
Katılıyorum. İrlanda
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Oyunun zamanı uyarsa gelirim.
Ara
(09-09-2017, 19:44)TurkJedi : Oyunun zamanı uyarsa gelirim.

Bugün mesela kaçta gelebilirsin?

Odayı kuruyorum. 20.30 gibi lobiye gelin orada konuşur başlarız duruma göre. En geç 9da başlamış olacak.
İsim Strategyturk
Şifre st
Sic Parvis Magna
Ara
Kuruldu
Ara
Rehost
http://dosya.co/grocw8ainumd/mp_Airgiall...5.ck2.html
Sic Parvis Magna
Ara
Bugün başlanacağını düşünmemiştim maç izliyordum, başka zamana artık.
Ara
İlk oyun @brk007, @SatanistKesenKedi, @Aeschyli ve @Xepluper ile başladık. İlk rehostta Brk aramızdan ayrıldı. Güzel bir başlangıçtı. Yarın akşam 8.30da yine oynayacağız. Gelmek isteyenleri aramıza bekleriz.

Save dosyasını daha önceden indirmek isteyenler için: http://dosya.co/86pnzp32sm9d/mp_Ulaidh81...3.ck2.html

ByXD19.jpg
Sic Parvis Magna
Ara
Geçersiz rp*
[+] 3 üye Xepluper nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sıradaki oturum yarın -10 Eylül Pazar günü- saat 8.30'da başlayacaktır. Yarın hafta içi erken kalkmak gerekiyor. En azından benim okulum açıldı. :sob:
Sic Parvis Magna
Ara
Geçersiz rp*
Ara
Hırvatistan'da bulunan dükalardan biri olarak başladım. Oyun başı Sırp Kralını vassalım yaparak ünvanını ele geçirdim. Ardından Hırvat Krallığını kurarak asıl ünvanım yaptım ve kısa bir süre sonra Hristiyan oldum. Hristiyan olmadan önceki dönemlerimde komşu Hristiyan ve Tengrist topraklarını yağmaladım. Venedikte büyük bir tahribata uğrattım ve Venediğin zenginliklerini başkentim olan topraklara yatırım olarak döndürdüm. Vassalarımdan biri olan Slovenya dükasının Tengrist olması sebebiyle baskı ile ülkemden atmaya çalışyorum.

Oyunda şuan amacım veliaht kanunlarını düzeltip, yavaşça etrafımdaki paganları ele geçirdikten sonra merkezi bir krallık kurmak.
Ara
Odayı kuruyorum, 8.30'da başlıyoruz, gelmek isteyenler buyursun.
Sic Parvis Magna
Ara
Rehosttayız gelmek isteyen varsa?
Sic Parvis Magna
Ara
Katılmak isterim.Ülkemi lobide seçebilirsem daha iyi olur.Teşekkürler.
Bir Japon Atasözü der ki:
Davranışlarınızı yönetin yoksa onlar sizi yönetir.
[+] 1 üye VladimirSzecny nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Voidian bekleniyorsunuz.
Sic Parvis Magna
Ara
(13-09-2017, 17:13)altnkurt : @Voidian bekleniyorsunuz.

Katılıyorum irlanda dükü.Bir koltuğu çok görmezsiniz artık bize.
Ara
(10-09-2017, 14:14)Xepluper : Geçersiz rp*

:(

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.