[MP] CK2 - Multiplayer : Mart 2017
(13-03-2017, 20:05)TurkJedi : Kimse aksini söylemediğine göre oynuyoruz bence.

Ben gelemem.
Ara
Okey haftasonuna kaldı o zaman.
Ara
Merhaba arkadaşlar,
Konuyu ve muhabbetinizi görünce üşenmedim üye oldum. Ben de vakit buldukça MP organizasyonlarına katılmak isterim, fakat birkaç sorum olacaktı.
Her c.tesi-pazar yeni oyuna mı başlıyorsunuz, eski kayıttan devam mı ediliyor?
Eğer kayıttan devam ediliyorsa, zaten başlamış bir oyuna sonradan dahil olabiliyor muyuz?
Ara
Merhaba hoş geldin.
Eski kayıttan devam ediyoruz, aynı kayıtta olabildiğince ilerlemeye çalışıyoruz.
Eğer birçok oyuncu yıkılırsa ve oyun genel anlamda 'oynanamaz' hale gelirse tüm oyuncuların onayıyla yeni oyuna geçebiliyoruz, o durumda yeni konu açılıyor.
Başlamış oyuna sonradan dahil olunabiliyor.
(14-03-2017, 20:42)Duman : Merhaba hoş geldin.
Eski kayıttan devam ediyoruz, aynı kayıtta olabildiğince ilerlemeye çalışıyoruz.
Eğer birçok oyuncu yıkılırsa ve oyun genel anlamda 'oynanamaz' hale gelirse tüm oyuncuların onayıyla yeni oyuna geçebiliyoruz, o durumda yeni konu açılıyor.
Başlamış oyuna sonradan dahil olunabiliyor.

Hoşbulduk. Cumartesi müsait olabilirsem katılmaya çalışacağım o zaman. Steam'den iletişim kurulur zaten.
Ara
(14-03-2017, 20:27)PhasisMjora : Merhaba arkadaşlar,
Konuyu ve muhabbetinizi görünce üşenmedim üye oldum. Ben de vakit buldukça MP organizasyonlarına katılmak isterim, fakat birkaç sorum olacaktı.
    Her c.tesi-pazar yeni oyuna mı başlıyorsunuz, eski kayıttan devam mı ediliyor?
    Eğer kayıttan devam ediliyorsa, zaten başlamış bir oyuna sonradan dahil olabiliyor muyuz?

CK2'de oyuna sonradan katılmak pek problem değil. Güçlü hanedanlar yıkılırken yerine başka güçlü hanedanlar geçiyor. O yüzden katılmanda senin için bir sıkıntı çıkmıycaktır. Mutlaka bekliyoruz.
Ara
O güçlü hanedanları aldırmıyoruz tabi ama varlar.
Ara
(14-03-2017, 23:14)TurkJedi : O güçlü  hanedanları aldırmıyoruz tabi ama varlar.

Düklükse ve başka oyunculara direk olarak sorun değilse neden olmasın?
Ara
Ben zaten kontluktan başlamayı seviyorum, sıkıntı yok :)
Düklük seviyesinde başladıklarım da olmuştur ama, krallık seviyesinde hiç başlamadım. Krallığını kendin sıfırdan oluşturunca emeğin daha bir tatlı oluyor.
Ara
Bu akşam mp var.
Ara
Yavaştan toplaşalım.
Ara
Kuruldu.
Ara
Başlamadıysanız geliyorum hemen
Ara
Kulaklığı 15dk şarj edip geliyorum, oyundayken açınca kulaklığa geçmiyor müzik CK2'da ne yazık ki.
Başlamadık.
Ara
Rehost.
Ara
Resim atın
Ara
Dünya haritasını alırken Hindistan'ı unutmuşum, @Wickhart'tan özür diliyorum. Bursa civarındaki kahverengi arkadaş @Doraemon, Güney Almanya'daki pembeli arkadaş da @cemal. @"Finrod Felagund" çıktığı için o gözükmemiş, o da Austrasia kralı.
Ara
finrod ve phasismjora çıktıktan sonraki hali harita bilmeyenler için
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bu arada bende bir önceki hükümdar (AI)'den kalma isyan olduğu için Irak civarı yok gözüküyor, normalde orası ve Gürcistan da benim.
Mevcut vassal limitiyle düzen sağlamak neredeyse imkansız görünüyor, İmparator rankındayım vassal limitim 26. Daha önceki oyunlar 48 vs oluyordu bu limit diye hatırlıyorum.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.