[MP] CK2 - Multiplayer : Mayıs 2017
O modlarla ben singleda bile oynayamıyorum :( Tabi korsan oyun olduğundan sıkıntı çıkıyor olabilir, o durumda ben varım.
Ara
Kurduk gelenleri bekleriz.
Ara
Rehosttayız.

Pomeranya ile Saksonya'yı çok ters zamanda ele geçirdim, şimdi hem Lehler hem de Şarlman ile savaştayız.
Tekrar rehost.
Saksonlara boyun eğdirip Şarlman'ı yenilgiye uğrattık (savaş -%97 wsden döndü), ardından Lehlerle giriştiğimiz savaşta 15 bine yakın Leh askeriyle yüzleştik (savaş -%96 ws'den döndü), ömrünü muharebelerde geçiren Kralımız bu esnada 3 karısı olmasına rağmen çocuk yapmaya fırsat bulamadı, şimdi de bölgedeki yeni karakterleri seçtiğimde oyundan atıyor.
j89DmG.jpg

2rDlB0.jpg

ZZ8qm0.jpg
yEBDQa.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Duman'ın acemiliği sonucu game over olması ve sonrasında yaşanan komplikasyonlar neticesinde devam edilemedi.
[+] 2 üye TurkJedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
modlumu
Ara
Aslında ben de gelmek isterim ama oyun bilgim çok az.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Ben hariç herkesin çok az yabancılık çekmezsin. @KARTAL
Ara
@Duman
Qom ile çakışıyor.Bir yardımcı olsan da etkinlikleri çakışmayacak şekilde tarihlerini tekrar düzenlesek
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Aom'a oyuncular bir araya geldiğinde rastgele bir şekilde girilebilir.

(26-05-2017, 17:20)Justicar : Ben hariç herkesin çok az yabancılık çekmezsin. @KARTAL

Hahah.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Kuruldu.
Ara
vbO0kD.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yer varsa beni de alabilir misiniz?
Ara
Selam arkadaşlık isteği yolladım, oyun zamanı davet atarım.
Kuruldu.
Ara
Daha çok oyuncu bekliyoruz, save'de oynanabilir ülkeler/karakterler bol.
1L17aj.jpg

Tüm şanssızlıklara rağmen Slav İmparatorluğunun zemini hazırlanmaya devam ediliyor.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.