[MP] CK2 - Multiplayer : Ocak 2017
Rehost.
Keyifli mpydi. Niye daha önce düzenlemedik dedirtti bana.
Ara
@Nyderrath'ın celibate ve hiding karısı.

@Nogrod'un geçici beylikler dönemi.

İskandinav kabile şefi @Berke'nin diz çöküp tövbe ettiği an.

-15 altın, -100 prestij, -64 piety.

Oyun sonu oyuncular.
Oyunu oynarken çok rehost falan yapılıyor. Bana kalırsa süre uzatılabilir.
Ara
Bana kalsa ben 3'e 4'e kadar oynarım şahsen, zaten genelde bir şey yaptığımız yok oyun açık gitar çalışıyorum ben :D
Ara
Dün 22.30'da ne zaman bitecek sesleri yükselmeye başlamıştı bir de o açıdan bakın derim.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Bugün oynuyorsak Discorda gelin.
Until the very end.
Ara
Bugün yok gibi görünüyor, duruma göre multiplayer günlerini haftasonu + Çarşamba günü olarak değiştirmemiz gerekebilir - @Nogrod'a bağlı.
EU4 Multiplayerı Pazartesi Salı Perşembe Cuma.
Çarşamba+haftasonu uygun.
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
Çarşamba bana uygun değil. En azından bu haftalık değil.
Ara
Bugün var mı yok mu ?
Ara
Her iki etkinlikte de olan oyuncular (Nogrod) olduğu için oyun günlerini çarşamba + haftasonu yapalım dedik (EU4 etkinliği pazartesi, salı, perşembe, cuma oynanıyor) ancak @Justicar da çarşamba müsait değilim diyor. Size kalmış.
CK tayfa olarak Eu'ya göre gün belirlememiz biraz saçma olur, yani herkese uyuyor olsa olurdu da başkasına çarşamba uymuyorsa bugün yapılır.
Ara
İşte o zaman @Nogrod'u EU4 mpsinden çıkartmamız ya da CK2 mpsine bugün katılamaması gerekiyor. Perşembe oynarsak o gün için de geçerli. EU4 mpsinin olmadığı gün yani Çarşamba oynarsak o gün de Justicar gelemem diyor.

Bana her gün uyar bu arada ama önemli olan birlikte oynamak.
Şu an oyuna hazır olmayan arkadaşlar mazeretlerini iletebilir mi? @Nyderrath @Berke
Ara
Beyler ben salı günü var diye yaptım programı. Yarın doluyum yani akşam. Keşke günleri en baştan ayarlasaydık diğer mpler ile çakışmaması için.
Ara
Bugün hiçbir mazereti olmadan gelmeyen arkadaşlar yaparsak sonraki oyunlara da gelmesinler, onlar gelirse de ben gelmem korkunç ayar oldum. Hatta ben direkt çıkayım ck multisi gitmiyor valla boşu boşuna geriliyorum.
Ara
(25-01-2017, 05:27)TurkJedi : Bugün hiçbir mazereti olmadan gelmeyen arkadaşlar yaparsak sonraki oyunlara da gelmesinler, onlar gelirse de ben gelmem korkunç ayar oldum. Hatta ben direkt çıkayım ck multisi gitmiyor valla boşu boşuna geriliyorum.

Tamam da bende bugün oyunun olmasını istemiyorum. Böyle kafamıza göre gün değiştiremeyiz. Burada bir kişi diğer mp de diye gün değiştirmeye çalışıyoruz. Yanlış anlamayın da çok saçma. Ben ona göre bir plan yapmışım. Madem bir kişi için gün değiştiriyoruz bir kişi için de bu gün oyun olmaz. Ha isterseniz oynayın bu gün ben yüksek ihtimalle katılamam.
Ara
Ben zaten salı için konuştum, sabaha karşı yazdığım için yanlış anlaşıldı herhalde. Hedef sen değilsin yani.
Ara
Bugün multiplayer var.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.