[MP] CK2 - Multiplayer : Şubat 2017
ck2.png
Crusader Kings II Multiplayer Etkinliğine hoş geldiniz.

BAŞLANGIÇ YILI: ??
OYUN GÜNLERİ: Çarşamba, Cumartesi, Pazar
OYUN SAATLERİ: 21.00 - 24.00

OYUNCULAR
Ekle. 1066
Ara
Katılıyorum. Katılacaklar oyun yılını söylesinler hemen.
Ara
Ben 769 olsun diyorum. Ekle.
Ara
Ekle.

769 daha güzel olabilir.
Ara
(02-02-2017, 01:09)TurkJedi : Ben 769 olsun diyorum. Ekle.

Merhaba, oynayacak mısınız?
Yok hobi olarak böyle başlıklara yazıyorum.
Ara
769'a talep varsa öyle başlatalım.
Hostun internetini yormayacaksa bende katılabilirim ama çok devamlı olmayabilirim ve oyun konusundada çok bilgili değilim. İrlandadan küçük bir kontluk alabilirim.
Ara
Herhangi bir sorun olmaz bekleriz.
Farketmez bana herhangi tarihde oynarım.
Until the very end.
Ara
Bu gün oynasak kimler gelir?
Ara
Ben gelirim.
Ben de gelirim.
Ara
Ben de.
Ara
Ben gelemem. Multi'nin saati belli günü belli 12'de bitecek yazıyor ama siz gece 3'e sarkıtıyorsunuz bu olmamalı. Buraya da bitiş saati mesela 2 falan yazılmalı.
Ara
(02-02-2017, 21:25)Lothebork : Ben gelemem. Multi'nin saati belli günü belli 12'de bitecek yazıyor ama siz gece 3'e sarkıtıyorsunuz bu olmamalı. Buraya da bitiş saati mesela 2 falan yazılmalı.

Az kişi olduğumuzdan günleri ve saatleri esnetebiliyoruz. Bir sorayım dedim müsaitseniz oynamamanın pek bir anlamı yok. Bundan rahatsız olduysan 3'e sarkıttığımızda söylemelisin.
Ara
gelmek isterim fakat kucuk bir ulke isterim. zira ck2 bilgim neredeyse sıfıra yakın. pek becerdiğim söylenemez..tarih ise farketmez.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Ekledim.
Ara
Daha çok oyuncu bekliyoruz.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.