[MP] CK2 - Multiplayer: Temmuz 2017
ck2.png

Crusader Kings II Multiplayer Etkinliği
Başlangıç Tarihi - Şarlman Çağı 769

Etkinlik konu açıldığı gün başlamıştır.
Etkinliğe dair sohbet, başvuru ve ekran görüntüsü paylaşımı bu konu altından yapılır.

Katılımcılar
1. @Justicar - Valencia Emiri Husayn Saadid Sunni.png
2. @SatanistKesenKedi - Alemannia Dükü Ruadbert AgilolfingCatholic.png
3. @brk007 - Tebriz Emiri Sorkhab Bavandid Zoroastrian.png
4. @Duman - Fortriu Şefi Urguist Circinn Catholic.png
5. @Doraemon - Suriye Emiri Yazid Shaybanid Sunni.png
Bu konu altından başvurabilirsiniz.
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Rehosttayız, Urquist the Usurper'ın durumu kötü.
Q7NLgZ.jpg

Orta Avrupa @SatanistKesenKedi
İskoçya @Duman
Batı İberya benim
Orta Asya @Doraemon
İran @brk007
[+] 2 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İskoçya'da küçük ama merkezi bir krallık kurma amacımızda triballiği geride bırakıp başarılı bir şekilde feodalizme geçtik, çok sayıda iç savaş ve ani ölüm atlattık. Asıl sınırlarımıza ulaştıktan sonra genişlemeyi bırakıp ülkeyi güçlendirmeye başlayacağız.
Tebriz emiri iken 5 (yanlış hatırlamıyorsam) bölge ile başladım. Halife yapacağını yapıp 1 toprağımı kendisine, 2 toprağa sahip vassalımı ise başkasına verdi. Zerdüşt iken müslümanlığa geçiş yaptım . Haritada görünen toprakların büyük bir çoğunluğunu Conquest cbsi ile teker teker elegeçirdim. Afganistan ve üstündeki toprakları ise Halifenin toprak limitini aştığında elinden çordum. Pers imparatorluğunu yeniden diriltip zerdüştülüğü asıl dinimiz ilan edeceğiz.
Ara
kWpMb9.jpg

Satan'ın karakteri, bu resim alındıktan sonra birkaç uzuv daha kaybetmiş olabilir.
Bugün etkinlik var mı? Varsa saat kaçta?
Ara
Karakterimin en son gözü çıkmıştı. Satanist olduğumdan ileride beni yakma ihtimalleri var. Umarım eski ünvanımı aldıktan sonra falan olur.
Ara
(29-07-2017, 11:03)LegendFlourer : Bugün etkinlik var mı? Varsa saat kaçta?

Aksilik olmazsa 8 9 gibi oynarız diye düşünüyorum.
Ara
Kuruldu.
Ara
Bir CK2 mp klasiği olarak patır patır dökülen hane.

qWprVW.jpg
Selam bunda dlc ye sahip olmamız gerekiyo mu?
Ara
Gerekmiyor ana oyun varsa gelebilirsin.
Bu dlc'yi oynamadım ama katılmak isterim. Oyunda çok iyi de değilim ufak bir yer alırım.
Ara
(30-07-2017, 01:41)human : Bu dlc'yi oynamadım ama katılmak isterim. Oyunda çok iyi de değilim ufak bir yer alırım.

Önemli değil. Ben hariç herkes kötü. Sen yeter ki katıl. DLC'yide görmüş olursun.
[+] 3 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(30-07-2017, 02:48)Justicar : Önemli değil. Ben hariç herkes kötü. Sen yeter ki katıl. DLC'yide görmüş olursun.

...Wat
Ara
Wow.
Oyun kodu nedir ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.