[MP] CK2 - Multiplayer: Temmuz 2023
ck2.png

Crusader Kings 2 Etkinliği

GM:@Hanno barca

Katılım Şartları
  • Katılmak isteyen kişiler "katılıyorum" demesi yeterlidir. 
  • Etkinliğe son anda katılamayacak olanların haber vermesi gerekir. 
  • Oyuncular arasında ittifak yasaktır lakin yapay zeka ile ittifak olunabilir.
  • İmparatorluk iseniz yapay zeka ile ittifak yapamazsınız.
  • Oyuncular arası anlaşma yasaktır.
  • Her bir de jure krallık içerisinde tek bir oyuncu olabilir.
  • Dük veya daha altı bir derece de katılınabilir.
  • Hristiyan liderler dışında başka liderler seçilebilir.
  • Oyuncular birbirlerinden çok uzak yerler seçmeyecek.
  • Cumhuriyetler krallık derecesinde olmadığı müddetçe seçilebilir. Cumhuriyet içerisindeki yönetici hane olmadığınız müddetçe o cumhuriyet içerisinde olabilirsiniz.
  • Göçebe oynamak serbesttir ama yönetici kahan olmamak şartıyla.
  • Oyunda hakkında: Oyunun başlangıç tarihi 936 Iran Centry olacaktır. Belirli bir bölge tartışmaya açık olsa da kuzey denizinde oynanması daha iyi olabilir. Başka öneriniz varsa tartışılabilir.
  • Oyuncular herhangi bir tarikata katılamazlar.
  • Bir oyuncu başka bir oyuncunun karısını , kızını , annesini veya oğlunu baştan çıkaramaz. Bu durum oyuncuların hane üyelerini de yapılamaz.      
Etkinlik Tarihi: Belirsiz.
Aut viam invemiam aut viam creo
[+] 4 üye Hanno barca nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Göçebe oynamak artık serbest efenim.
Ara
Etkinlik tarihi ve saatleri uygun olduğu takdirde katılabilirim.
Ara
(18-06-2023, 17:28)b4ckr0und1 : Etkinlik tarihi ve saatleri uygun olduğu takdirde katılabilirim.
 Efenim yazdığım gibi. Etkinlik tarihi belirsiz ben dahil toplam 4 kişi "katılıyorum" derse etkinlik tarihini konuşuruz. İnsanşları boş yere zora sokmayalım efenim.
Ara
(18-06-2023, 19:35)Hanno barca :
(18-06-2023, 17:28)b4ckr0und1 : Etkinlik tarihi ve saatleri uygun olduğu takdirde katılabilirim.
 Efenim yazdığım gibi. Etkinlik tarihi belirsiz ben dahil toplam 4 kişi "katılıyorum" derse etkinlik tarihini konuşuruz. İnsanşları boş yere zora sokmayalım efenim.

Eyvallah hocam, anladım. Şu anda üç kişi olduk sanırım. Dördüncüyü beklemeye gerek var mı? İlk defa CK2 multi oynayacağım da biraz heyecanlıyım galiba.  :grinn:
Ara
(19-06-2023, 09:57)b4ckr0und1 :
(18-06-2023, 19:35)Hanno barca :

Eyvallah hocam, anladım. Şu anda üç kişi olduk sanırım. Dördüncüyü beklemeye gerek var mı? İlk defa CK2 multi oynayacağım da biraz heyecanlıyım galiba.  :grinn:
CK3'ten tek farkı efenim bazı doğa üstü olayların oluşudur o kadar. Ha birde 4. bir kişi gelse her şey tamamdır.
Ara
Tabi tabi, zaten benim oynadığım ilk Paradox oyunudur CK2. Multisini hiç tecrübe etmedim. CK3 daha dünkü bebe.  :smile:  İyi bakalım, bekleyelim dördüncüyü de. Bu arada oyun konsepti için Fransa'nın düklükleri olarak oynamayı tavsiye ederim. Ziyadesiyle zevkli olabilir.  :sunglasses:
Ara
(19-06-2023, 20:06)b4ckr0und1 : Tabi tabi, zaten benim oynadığım ilk Paradox oyunudur CK2. Multisini hiç tecrübe etmedim. CK3 daha dünkü bebe.  :smile:  İyi bakalım, bekleyelim dördüncüyü de. Bu arada oyun konsepti için Fransa'nın düklükleri olarak oynamayı tavsiye ederim. Ziyadesiyle zevkli olabilir.  :sunglasses:
Olabilir ben kuzey denizinde Viking vs Anglo falan diye bir düşünmüştüm ama sonucu tartışma karar verecek efenim.
Ara
Anladım, o senaryo da zevkli olabilir.
Ara
katılıyorum
omnia fui et nihil expedit
Ara
@Mabella
@SatanistKesenKedi
@b4ckr0und1
Etkinliğin Bu hafta Cuma günü başlatmayı düşünüyorum uygun mudur efenim?
Ara
Benim için uygun.
Ara
uygun
omnia fui et nihil expedit
Ara
Katılıyorum
Ara
Bugün etkinlik olacak mı? Yoksa haftaya mı?
Ara
(14-07-2023, 15:14)SatanistKesenKedi : Bugün etkinlik olacak mı? Yoksa haftaya mı?
Eczacı bey ve mabbella bey de akşam 21.30'da uygunlarsa olur efenim
Ara
Efenim bu hafta olacak olan mp ne yazık ki gelecek haftaya ertelenmiştir. Bu yüzden sizden çok özür diliyorum
Ara
@SatanistKesenKedi
@Mabella
@Pharmacist
Bu hafta Cumartesi günü sizin için uygun mudur?
Ara
Uygun, kesin bir tarih belirleyip her hafta aynı gün aynı saatte oynayalım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.