[MP] CK3 - Britanya Multiplayer: Mayıs 2022
(27-05-2022, 16:20)PCOyun : Bugün katılamayacağım.

(27-05-2022, 16:56)Yohaynes : Malesef haftaya cumaya kadar etkinliğe katılamayacağım.

(24-05-2022, 19:59)Duman : Bugün başlayabilirsek geç başlayacağız, aksi takdirde bu etkinlik günü tatil olacak.

(27-05-2022, 13:49)Voidian : Bugün ve haftaya Salı günü gelemiyorum.

(27-05-2022, 14:36)Duman : Hastalık sebebiyle bugün etkinlik olmama ihtimali var, yayınlayacak başka biri bulabilirsek etkinliği yapacağız.

Yine kapalı kapılar ardında eller sıkışılmış. Kaybeden biz izleyiciler olduk, yine yeniden.
[+] 5 üye Ekuban nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün etkinlik olacak mı ?
Ara
Olacak.
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
Güzel bir etkinlikti.Oyun sürekli durduğu için etkinlikten ayrılıyorum.Sürekli oyundan düşen oyuncuların olmadığı bir etkinlikte görüşmek üzere.
Ara
Paylaşımlar harika, elinize sağlık.
Ara
Yaklaşan sınavlar sebebiyle etkinlikten çekiliyorum, kalan oyunculara başarılar dilerim.
Ara
Yokum bu akşam.
Ara
Ben normalde bu etkinliğe katılmadım gelmeyen bir oyuncunun yerine yedek olarak girmiştim önceki gün beklettiysem kusura bakmayın sonraki günlerde de katılmayacağım iyi oyunlar dilerim.
Ara
Etkinlik öncesinde oyuncuların oyun sürümünü 1.5.1.1'e almaları ve Fate of Iberia eklentisini kapatmaları gerekiyor.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Etkinliğin yayını için her zamanki gibi, Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
Etkinlik bugün olacak değil mi,iberia eklentisi çevirisi yüzünden bitirildi mi yoksa.
Ara
Bir oyuncu imparatorluk ilan edene kadar devam edelim demişti Duman. Bir aksilik olmadığı sürece etkinlik bugün devam eder.
[+] 1 üye okocpinar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinliğe 15-20 dakika gecikebilirim
Üstte gök basmasa, altta yer delinmese Türk milleti; ilini, töreni kim bozabilecek?
Ara
Etkinlik bugün tatil.
WhaW8Am.gif
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
Son oyun gününe katılamadım maalesef . Twitch üzerinden izledim imparatorluk kurulmuş ve etkinlik sonlandırılmış. Kendi adıma eğlendiğim bir konsept idi. Herkese teşekkürler. Yeni etkinliklerde görüşmek dileğiyle.
Ara
Son günlerine katılamadığım için üzgün olsam da eğlenceli bir etkinlikti. İlerideki etkinliklerde görüşmek üzere.
Ara
Etkinlik geç de olsa Strategyturk Extra'da.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.