[MP] CK3 - Viking Multiplayer: Kasım 2021
867.jpg

unknown.png
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Lobi kuruldu.
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
kuralları okudum ve katılmak istiyorum. (hanedan farketmez)
Ara
Faroe kontu olarak katılmak istiyorum. Gerçi güncel harita paylaşılırsa ona göre değiştirebilirim.
Ara
unknown.png

unknown.png

unknown.png

Bugün baya savaştan savaşa koşup katliam yaptık vareglerle ancak sonu iyi bitmedi pek. Feodal düzen yıktı bizi. Emperyalistlerin oyununa geldik.
Sic Parvis Magna
Ara
map.png

İskandinav şefliklerine yeni oyuncular bekliyoruz.

960 - Önerilen Şefler

Oyuncu 1Oyuncu 2Oyuncu 3Oyuncu 4Oyuncu 5Oyuncu 6
aarhus.jpgviborg.jpgvestfold.jpgsogn.jpgrogaland.jpgdalaberglsagen.jpg
Şef Ulfkell
(Aarhus)
Şef Audr
(Viborg)
Şef Suni
(Vestfold)
Şef Rikulfr
(Sogn)
Şef Kolbjörn
(Rogaland)
Şef Ljotr
(Dalabergslagen)
Trait_calm.pngTrait_temperate.pngTrait_callous.pngTrait_generous.pngTrait_callous.pngTrait_brave.pngTrait_sadistic.pngTrait_ambitious.pngTrait_zealous.pngTrait_shy.pngTrait_generous.pngTrait_impatient.pngTrait_impatient.pngTrait_gregarious.pngTrait_wrathful.pngTrait_arrogant.pngTrait_temperate.png
Dev niye önerilmemiş :(
Space-Background.gif
Ara
Screenshot_2.jpg

Ben Kraliçe Galadriel, daha 5 yaşındayken babamın savaş meydanında ani ölümü sonrası yıkılmak üzere olan ve sadece korsika adasında küçük bir kontluğu kontrol ederken buldum kendimi. Çevremizdeki herkes düşman ve ölümümüzü bekliyordu ama yılmadım adeta Loki gibi davranıp onları aldattım, arkalarından dolandım, şanımızı ve onurumuzu geri almayı başardım. Şimdi 55 yaşındayım ve bu dünyadaki zamanımın sona ermek üzere olduğunu hissediyorum, çok yakında Valhalla'da babamla buluşacağım. Oğluma sağlam ve stabil bir ülke bırakıyorum ve inanıyorum ki o da bizi gururlandırıp Valhalla'da benimle buluşacaktır.

Sardinya-Korsika Viking Krallığı

sar.jpg
[+] 2 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şef Suni(Vestfold) olarak katılamk istiyorum.(oyunda yeniyim  :sweatsmile: )

Ara
Şef Kolbjörn (Rogaland) olarak katılmak istiyorum.
Ara
katılmak isterim hanedan farketmez
Ara
Şef Ulfkell olarak katılmak istiyorum.
Ara
Şef Ljotr
(Dalabergslagen) olarak katılmak istiyorum.
Ara
Şef Rikuflr olarak katılmak istiyorum.
Ara
devam etdememe durumum olabilir , bir de 9:40 ta çıkmam gerekiyor.(new world de savaş var.)
sıkıntı olmayacaksa katılıyorum.
hangi şeflik olduğu farketmez, oyuna girince seçerim boşta olanlardan bir tane. afrikada oynamış adamız :)
Ara
Etkinlik Vic3 günlüğü yayınlandıktan sonra kurulacak. Gerekirse bitiş saatini ileri alırız.
Türkçe Yamaya 1.4.1h Ara Güncellemesi çıktı.

Oyuna girdiğinizde sağ altta yama sürümü 1.4.1h olmalı, başka bir mod aktif değilse oyun kodu 86e7.
Multiplayer saat 8'de başlayacak.
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.