[MP] CoH2 - Multiplayer: Mart 2019
19495_2.jpg

Mart ayında kurulacak Company of Heroes 2 multıplayer etkinlikleri bu konuda yer alır. Oyuncuların oyunda koordinasyon amaçlı mümkünse ST Discord'da sesli chatte yer almaları önerilir.

Tarih: 25 Mart 2019, Pazartesi Saat: 21.00                                                                                                         
    Oyuncular
  -
  -
  -
  -
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum. Pazartesi akşamı uygun olmam biraz zor ama olabilirsem gelirim.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum
hby6qc.gif
Ara
Katiliyorum
Ara
Oyuncular beni steamden eklesin. 21.00 gibi toplanmaya baslayalim discord sesli kanalda.

https://steamcommunity.com/id/sezar5
Ara
Ben hazırım
Ara
Guzel macti,tek mac yapabildik. Katilimcilar daha fazla olursa daha cok mac yapabiliriz. Saglam tank patlattik. Tigerlar birer birer gitti. Ama benim katyushalar guzel piyade oldurdu. Karsi tarafin damage'i fazla olmasina ragmen maci biz aldik. Tebrikler herkese.

2gwx3pj.png
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(25-03-2019, 22:01)Sezar : Guzel macti,tek mac yapabildik. Katilimcilar daha fazla olursa daha cok mac yapabiliriz. Saglam tank patlattik. Tigerlar birer birer gitti. Ama benim katyushalar guzel piyade oldurdu. Karsi tarafin damage'i fazla olmasina ragmen maci biz aldik. Tebrikler herkese.

2gwx3pj.png

Defansı iyi kurdunuz 2v1 geldiniz burada bana karşı.
Haliyle atak yapamadık. Ayro sol kanatta uğraşıyordu zaten :D Tigerde en sonunda tuzağa düştü.
Ara
Florida adamı favorim.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir daha ki toplanmanız da katılmaya niyetliyim güzel maç çevirmişsiniz tebrikler.
q59zb6s.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.