[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2018
Sen kimsin ya!?

3RaAdO.jpg
[+] 3 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İtalya Mısır savaşında Senpou oyuncusunun canım sıkıldı vs savaşa giriş tavırları hoş değildi.Bu yüzden gm nin olaya el atmasını arz ederim. @Raijin
Senpou oyuncusuna 15 yıl Enforce, interwene gibi özelliklerin yasaklanması, İtalyaya maddi tazminat olarak 2 yıl gelirinin cash olarak ödenmesi, İskitlere de manevi tazminat olarak 1k ödenmelidir.
[+] 2 üye etzel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de manevi tazminat olarak Oceanus'a save editlenip tüm teknolojilerin sona çekilmesini talep ediyorum
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-10-2018, 17:54)etzel : İtalya Mısır savaşında Senpou oyuncusunun canım sıkıldı vs savaşa giriş tavırları hoş değildi.Bu yüzden gm nin olaya el atmasını arz ederim. @Raijin
Senpou oyuncusuna 15 yıl Enforce, interwene gibi özelliklerin yasaklanması, İtalyaya maddi tazminat olarak 2 yıl gelirinin cash olarak ödenmesi, İskitlere de manevi tazminat olarak 1k ödenmelidir.

sanirim müttefikliğimizin kendileri için bir lütuf olduğunu göremeyen İskitler hadlerini aşma gafletine düşmüş. Bundan böyle Ocean tehdidiyle başbaşa kalacaklar.
[+] 2 üye Raijin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Rahatsızlandığım için multiye katılamayacağım. Zaten zayıf düşmüş devletimin bu günden sonra daha da zayıf hale geleceğini düşünüyorum. Üzüntülerimi belirterek multiden ayrılıyorum.
Ara
Save dosyamız: https://cdn.discordapp.com/attachments/4..._01_02.eu4

bugun biraz hızlanmamız gerekiyor hedef 1650.

versiyonunuzu 1.26.1 yapmayı unutmayınız. oda 20:45 de kurulacak
Ara
Özür dilerim.Bugün gelemeyeceğim.Hastaneye gitmek zorunda kaldım.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Rehost.

Save dosyası: https://cdn.discordapp.com/attachments/4..._11_11.eu4

Oda aynı isimle kuruldu.
Ara
unknown.png
IMG-20181005-WA0001.jpeg

@etzel'in protein tozuyla beslediği askerlerle savaşırken ordularım maalesef yetersiz kalıyor. Fakat tüccarlarımızın zenginliğiyle bu savaşı kazanacağımıza inanıyorum
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
eu4_map_D05_1651_01_04_1.jpg

1651 yılı haritası
Ara
dostlar , etkinliklerden ve forumdan ayrılma kararı aldım. sebep yazmak istesem 2 sayfa yazı çıkar, ne kendimi yoracağım ne de başkalarına sayfa sayfa yazıp laf sokup ego tatmini peşinde olacağım. katılan herkese teşekkürler. bundan sonra devam etmek isteyenlere bol eğlenceler, tabi eğer böyle bir şey mümkünse..
Ara
(07-10-2018, 15:25)Raijin : forumdan ayrılma kararı aldım.

Yok artık raijin.
Sic Parvis Magna
[+] 3 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-10-2018, 15:25)Raijin : dostlar , etkinliklerden ve forumdan ayrılma kararı aldım. sebep yazmak istesem 2 sayfa yazı çıkar, ne kendimi yoracağım ne de başkalarına sayfa sayfa yazıp laf sokup ego tatmini  peşinde olacağım.  katılan herkese teşekkürler. bundan sonra devam etmek isteyenlere bol eğlenceler, tabi eğer böyle bir şey  mümkünse..

Sadece admin olarak değil kişilik olarak ta harika birisin. Umarım sorunları çözersiniz
Ara

Custom Multiplayer etkinliği bu akşam 21:00'da kaldığı yerden devam ediyor.

Biliyorsunuz son oyun günü 8-9 kişiye kadar düşmüştük, bunda yıkılanlar olması & çeşitli okul iş vb. sebeplerden etkinlikten ayrılanlar olması gibi sebepler söz konusu. Dolayısıyla etkinliğin geri kalanında yeni oyunculara ihtiyacımız var. Yukarıdaki haritada içi dolu ülkeler mevcutta oyuncusu bulunan ülkeler, içi boş olanlar ise mevcutta alım yaptığımız ülkeler, mevcut oyuncu listemiz ve boş ülkeler aşağıdaki gibi:
  1. Oceanus - @Voidian
  2. Krakerya - @iberkay
  3. Mathematica - @Merco
  4. Red Deer - @Menars
  5. Kazzak - @ha2ry55
  6. Great Weeb Monarchy - @Ayro
  7. Last Stand - @Aytaç
  8. Senpou - Boş
  9. Neo Ostrogoths - Boş
  10. İskitler - Boş
Tabi tarih olarak ileride olduğumuz için oyuncu ülkeleri geniş, bu da oynanabilir ülke sayısının -oyuncu olsa da olmasa da- daha az olmasıyla sonuçlanıyor. Yine de bu listelenmiş ülkelerin dışında ülke aranabilir. Listelenmiş oyunculardan katılamayacaklar varsa bu konu altından bilgilendirmede bulunurlarsa sevinirim. Bu konu altından boş ülkelere başvurabilirsiniz.
Etkinlikten ayrılıyorum. Herkesin emeğine sağlık.
Ara
Merconun yerine geçebilirim :D

Ama eski sürümü yüklemek gerek sanırım ve bilmiyorum başka bir bahara inş..
Ara
(08-10-2018, 20:55)p1sag0r : Merconun yerine geçebilirim :D

Ama eski sürümü yüklemek gerek sanırım ve bilmiyorum başka bir bahara inş..

Kodu pm attım.
Edit: Öm yerine e-posta atmışım.
Ara
Save dosyası:
https://cdn.discordapp.com/attachments/4..._01_04.eu4
Ara
Oda kuruldu.

İsmi: Strategyturk Custom Multiplayer
Şifre: st
Ara
Yeni gelecek arkadaşlar için ufak bir hatırlatma bu etkinliğe 1.26.1 sürümünde devam ediyoruz dolayısıyla geri almanız gerekiyor.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.