[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2019
@Alduin
1ppRlp.jpg
[+] 4 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinlikten çekilmek istediğimi söylerken sebebini belirtmemiştim, şimdi belirteyim. Ülkem kritik durumda ve ben iki etkinlik günü boyunca etkinliğe katılamayacağım bu nedenle çekildim. Evet yanında güçlü bir ülke var ama oynanabilir durumda.
giphy.gif
Ara
Yarın akşamki etkinliğe katılamayacağım isteyen birisi Mısırı devralabilir. (Not: Ülke maddi ve askeri yönden oldukça yıpranmış durumda)
Ara
Bu akşam oyun yok. Etkinlik günü yarın.
Ara
1545 Oyuncu Haritası

1545_Oyuncu_Haritas2.png
Ara
(24-08-2019, 18:44)Voidian :
(24-08-2019, 17:56)Voidian :
(23-08-2019, 20:16)madlockz : multi alımı hala oluyor mu pek bilgim yok mp çok oynamadım da

Save üstüne yeni ülke kurulamıyor. Yeni gelen oyuncular boştaki ülkelere geçebilir.

Güncelleme: Save üzerine ülke ekleyebilmeyi başardık. Fakat başvuru yapanların tüm ülke bilgilerini(ruler, kültür grubu, tüm topraklar ve başkent vs. dahil) mp başlamadan en geç 30 dk önce bana iletmesi lazım.
Şimdi elime yüzüme bulaştırırım onu ben custom yaparım da bide başkent falan demişsin reis ben boştaki ülkeye geçiyim istersen bi tanesine yada yap dersen de yapabilirim ama nerden atıyım sana fazla resim falan atarım
Ara
Neokazzak gibi boştaki ülkelere geçilmesi önceliğimiz.
Ara
(28-08-2019, 00:45)Voidian : Neokazzak gibi boştaki ülkelere geçilmesi önceliğimiz.
hiç farketmez bana yeter ki çok sıkıntılı durumda olmasın yani ozaman biraz eziyet olur onun dışında oynasam yeter başka varmı acaba önerebileceğin ?
Ara
Boş Oyuncu ülkelerin çoğu yada hepsi batık ve geri durumda,ben önermem.Oynanabilir,düzeltilebilir ama bu kadar gelişmiş devlet varken çok zor olur.Uğraşmaya değmez.
Ara
hadi ya kötü oldu neyse sağlık olsun eyw
Ara
(28-08-2019, 12:32)madlockz : hadi ya kötü oldu neyse sağlık olsun eyw
el dorada dlcsi varsa ülke oluştur idealarını falan ayarla kaç puan olacağını voide sor ayarladıktan sonra voide atarsan ülkeni bu akşam gelebilirsin etkinliğe dlcen yoksa bana özelden ulaş ben açarım sana
Ara
(28-08-2019, 12:32)madlockz : hadi ya kötü oldu neyse sağlık olsun eyw
Ülke kur bence,hemen yaparsın zor değil.Oyuncu haritasından güzel bir yer seçebilirsin.Oyniyabileceğin çok yer var.
Ara
Oyun saatleri uygun olmayacağından ve ülkem sürekli küçüldüğünden etkinliği bırakıyorum.Elimden geldiği kadar denedim.1470 civarı tamamen ülke çöp olmasına rağmen devam ettim ama artık yapacak birşeyim kalmadı.Herkese iyi oyunlar.
Ara
oda kuruldu, şifre st

unknown.png
Ara
Boş ülke varsa geçebilirim.
Ara
Oyuncu ülkeleri arasında yedek oyuncu veya kalıcı oyuncu aranılan ülkeler var, dileyen gelebilir.
Ara
1583 Dünya Haritası

1583_Dunya_Haritas3.png
Ara
1583 Güç Yüzdesi

1583_Guc_Yuzdesi.png

İttifak Limiti %25
Ara
1583 Development Grafiği

chart.png

1583 Güç Yüzdesi Grafiği

chart.png
Ara
1583 Oyuncu Haritası

1583_Oyuncu_Haritas3.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.