[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2019
Bugün için gelemeyen bir oyuncu ülkesinin yerine ya da boş bir ülke varsa geçebilirim.
Ara
@Cannabis
Benim yerime geçersen çok iyi olur.Bugün hastayım gelemeyeceğim malesef.

Edit: Steamden konuşalım istersen daha detaylı.
Ara
Özel sebeplerden dolayı bırakmak zorundayım.Gönül isterdi devam edelim ama maalesef :/ Herkese Teşekkürler ve iyi oyunlar. Edit: bugünden sonra cıkıyorum.
(EAGLE güçlü bir devlettir.Ekonomi gayet iyi,bir kere bile borca girmedim.Ülke duman tütüyor,her yer fabrika ve bina basalı yani para basıyoruz.Ordu bakımından güçlü bonusları iyi,sadece genişlemek kalıyor.)
(Geçecek kişi steamden eklerse detaylı bir anlatım yapabilirim.)
Ara
Bugün tel netiyle girmek zorundayım inş. laglamam

Ara
oda kuruldu, şifre st

unknown.png
Ara
(31-08-2019, 20:45)Voidian : oda kuruldu, şifre st

unknown.png
kısmetse yarın gelmeyi planlıyorum reis 100 lük custom u komple hepsini resimleyip atacağım ama nerden atayım
Ara
Cannabis bence black eaglenin ülkesine geç

Ara
Sonraki oyun günü çarşamba. Forum üzerinden ÖM ile atabilirsiniz. Bundan sonra kurulan ülkenin puanı artış gösterebilir. Muhtemelen güç yüzdesine oranla bir şeyler belirlenecek.

@madlockz
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
ai verme geliyorum

usb ile baglanmayacam oynayinca kopuyor net

Ara
1640 Dünya Haritası

1640_Dunya_Haritas3.png
Ara
1640 Güç Yüzdesi

1640_Guc_Yuzdesi.png

İttifak Limiti %33,3
Ara
1640 Krakerya okullarında gösterilen dünya haritası

1640_Dunya_Haritas3.png
[+] 5 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-09-2019, 02:33)Aeschyli : 1640 Krakerya okullarında gösterilen dünya haritası

1640_Dunya_Haritas3.png
:joy: :joy:  güzel olmuşta tam tersi olabilirdi  :xd:
Ara
39e0mf.jpg
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aes 5 ülkeye karşı savaşırken krakerya
e13cb94f-94a7-47e5-a00d-aba4a575a8f6_siz...Center.jpg
[+] 2 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sekhmet Cumhuriyeti (1640)

[+] 7 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1444'den beri Balkanlar ve Kuzey İtalya'da süregelen Avusturya baskısı patlak vermişti.Bütün  küçük devletler kendi güçlerinin yettiğince bu istilacı Avusturyalılara karşı direniş göstermeye çalıştılar.Krakerya devletide bazı devletlere yardım sözünde bulundu ve sonunda isyanlar ve koalisyon savaşları baş gösterdi .Avrupa'da böyle bir özgürlük direnişinin yaşandığı haberleri dört bir yana yayıldı ve bütün İskandinavya'nın imparatoru, Kuzey Almanya'nın savunucusu ve Rusya'nın yegane hükümdarı olan Svadya İmparatoru'da bu direnişçilere hiç bir kar gözetmeksizin yardım etmeyi kabul etti.Avusturya ordusunun Yünanistan yakınlarında Krakerya askerleriyle çatıştığını düşünen imparator ordusunu Kuzey Macaristan'a getirdi.
Gustav_II_Adolf_of_Sweden.jpg
Svadya İmparatoru

Dağlık kaleleri kuşatırken beklenmedik bir süprizle karşılaştı.Avusturya ordusu hiç yıpranmamış savaşa hazır bir şekilde onları bekliyordu ve beklenmedik bir taaruzla Svadya ordusunu bozguna uğrattı.Anlaşıldı ki Krakerya  cenk meydanına gelmeyip, koalisyon ülkelerine ihanet etmiş.
Tüm bunlara rağmen inatçı bir tavır sergileyen Svadya ordusu Kuzey Macaristan'daki Avusturya ordusunu yendi ve balkanlara indi.
Belgrad, Bosna, Zagrep, Dalmaçya, Viyana gibi şehirler zaptedilmesine rağmen merkezden çok uzakta kalmamızi, kışın gelmesiyle erzak sıkıntıları çekmemiz gibi sorunlar yüzünden Svadya ordusu savaştan beyaz barışla ayrıldı.

Belkı mağlup olmadık ama büyük bir zaferi de elimizden kaçırmış olduk.Krakerya ordusu Anadolu'dan el sallamak yerine cenk meydanına gelseydi bugün bütün Balkan ve Kuzey İtalya halkları özgürlüğüne kavuşacaktı.
gustav_ii_adolf_breitenfeld-lT09oidAo_UH...1000&w=420
Balkanlarda ordusuyla beraber harp eden İskandinav İmparatoru.
[+] 1 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
maxresdefault.jpg
Hun orduları bitmez tükenmez miktarda.

Ara
5. günün şafağında gelip ork saflarına katılan Gandalf'ın orduları desteğiyle birlikte Miğfer Dibi düştü. İnsan çağının sonu mu geliyor?
[+] 5 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.