[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2019
Mpye dönmeme izin verilir mi diye sora bilir miyim ?
Ara
1640 Oyuncu Haritası

1640_Oyuncu_Haritas3.png
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün gecikebilirim ama gelicem
Ara
Oda kuruldu, şifre st

unknown.png

Bugün saatten bağımsız 1700 yılına kadar oynamayı hedefliyoruz. Tüm oyuncuların 3 hızı kaldırabilmesi gerekiyor.
Ara
telefon netiyle giriyorum tekrardan bugün geçen bende kassa da 3 ü kaldıra bilmiştim inş laglamam

Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
Geliyorum 10 dkya
Ara
Bugünlük katılabilirim.
Ara
Bugünlük katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugünlük herhangi bir ülkeye geçebilirim.
Ara
Oyun sonu screenshotlarımı yarın atarım baya geç oldu. Yeni oyunlara..

Ara
Bana 60 Sene verin Neo-Kazzak'ı Süper güç yapayım diyerek tahta geçtik ama hedefimizi kılpayı kaçırdık.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg
Ara
twichi açtım mp bitmiyormuş bitiyor diye öyle savaşlara girdim nese :D

Ara
1703 Dünya Haritası

1703_Dunya_Haritas2.png
Ara
1703 Güç Yüzdesi

1703_Guc_Yuzdesi.png

İttifak Limiti %30
Ara
Tabloya göre 3 4 kişi birleşip the huns yenebilirler.Peki bu olacak mı ?
Ara
Dünyaya demokrasi getiren Huns İmparatorluğunu destekliyoruz.
Ara
Krakerya topraklarını geri verebilirim oyun bitiyor diye savaş açmıştım

Ara
Fatımi devletini kurup yöneten Hun soyundan gelen Şia Türkler 567'de Eyyubi devletine karşı yıkılması sonucu önce Yemen'e ondan sonra Hindistan'a ondan sonra Malezya'ya kaçtılar. Malezya'da The Huns diye yeni bir Şia devlet kurdular her ne kadar da artık eskisi gibi saf Türk olmasalar da köklerini ve amaçlarını unutmadılar. Sürgün Şia Hunlar bu bölge de Şialığı iyice yaydılar ve dünyanın en güçlü devleti haline geldiler. 1000 yıl gibi bir süre sonunda Kerbelayı özgür bıraktılar Hz. Hüseyin ve yoldaşlarını mezarlarında andılar

Ara
bir çılgınlık yapıp kalan 120 yılı 1 günde bitirelim mi ne dersiniz.Bir saat erken başlayalım 2 saat geç bitirelim arada bir mola veririz
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.