[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2019
Katılmak istiyorum multinin devamında
Ara
Erken başlamaya gerek var mı bilemedim.Bende bitirilmesi taraftarıyım.Mola verilmesi iyi olur.
Ara
konu içinde anket açabiliyor muyuz
Ara
Burada işler böyle yürümüyor neyseki. Etkinliğin bir gidişatı var ve bu gidişat bi aksilik olmadığı sürece sabit bir şekilde sürdürülür. Oyunu erkene almak yayın düzenini saptıracağı gibi oyun süresini uzatmak da yayıncıyı yoracaktır. Yayını yapılmasa bile buradaki etkinliklerde topluluk kararıyla değil admin kararıyla hareket edilir. Bu sayede 1821 görmeden biten abuk subuk mplerden farklı olarak oyuncuların kafasına göre mp bitirmesi gibi skandallar da önlenmiş olur.
Sic Parvis Magna
Ara
oyuncuların çoğunun erkenden patlaması yüzünden etkinlik erken çözüldü huns haricinde eğlenen oyuncu olduğunu sanmıyorum çoğu oyuncu bitsede gitsek ruh halinde herkes adına konuşamam ama benim konuştuklarımın tepkisi böyleydi.
Ara
4 saatte 63 sene oynadık arkadaşlar geçtiğimiz oyun günü. Ben son kısımda "10-15 sene daha oynarsak bir sonraki oyun gününe bitirme şansımız var mı?" derken özellikle şimdi burada "geri kalan süreyi tek günde bitirmeye çalışalım" yapan arkadaşlar sebebiyle oyun gününü sonlandırmak zorunda kaldık, o fırsat da böylelikle kaçtı:

unknown.png

Bir önceki oturumun hızıyla ilerlendiğinde önümüzde 8 saatlik bir oyun daha olduğu görülüyor. Toplamda 12 saatlik olan bu oyunu 6/6 yapabilirdik - eğer yukarıdaki olay yaşanmasaydı. 4/8 yapamayız.
(06-09-2019, 20:49)Duman : 4 saatte 63 sene oynadık arkadaşlar geçtiğimiz oyun günü. Ben son kısımda "10-15 sene daha oynarsak bir sonraki oyun gününe bitirme şansımız var mı?" derken özellikle şimdi burada "geri kalan süreyi tek günde bitirmeye çalışalım" yapan arkadaşlar sebebiyle oyun gününü sonlandırdık, o fırsat da kaçtı:

unknown.png
son 100 yıl olsa kalırdım ama :D ben zaten fikir olarak  sundum aynı fikirde olanlar var mı diye merak ettim
Ara
Aklımda bitirilebilir şeklinde konuşuldu diye kalmıştı.Yazıyı görünce bitirebileceğimizi söyledim, isyan bayrağı açan falan yok.Garip garip önce altnkurt gelip bir şeyler yazmış sonra Çarşamba günü gece 1 e gelirken çıkmam lazım dediğim için laf çakılmış.Bitirme şansı varsa bitirilmesini istedik garip garip laf atmaya ve laf sokmaya gerek yok.Çarşamba müsait olmayıp Cumartesi olmam da gayet normaldir diye tahmin ediyorum.İlla bitirelim diyen de yok müsait olmayan varsa zaten devam etmiyor.Neyin asabiyeti anlamıyorum.
[+] 2 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Zaten bugün oynayacağız açalım bugün oynayalım nere kadar ilerliyor görelim devam edilmeyecek durumda olursa sonraki gün için tartışılır bence.

1760ı en azından göreceğiz zaten laglayan kalmıyor artık.

Ara
1703 Oyuncu Haritası

1703_Oyuncu_Haritas2.png
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Lokime iyi bak @4SOS
Ara
bu gün katılabilir miyim ?
Ara
Katılabilirsin.

Geçtiğimiz oyun gününde Krakerya oyuncusunu bölen Hun oyuncusu uyarı aldı.
valla %50lik anca benimle bağlantılı o şekilde mantıklı alabilirdim ama asıl sebep o gün oyunun son günü olduğunu düşünmem 1820 ye kadar gidilmeyecek sandım saatten bağımsız 1700 e kadar oynanacak denildiğinde 1700 ü görüp bitireceğiz anladım. Bu arada 00:30da çıkmam lazım yani saatten bağımsız olmasın

Ara
Oda kuruldu, şifre st

unknown.png
Ara
Bugün ve haftaya çarşamba 60+60 yıl hedef ile saatten bağımsız oynuyoruz.
Ara
57 yıl galiba laglayan olmazsa 00:30 a görürüz ama olmadı diğer gün saatten bağımsız ilerleriz. Bu arada oyunu göremiyorum kurulmadı mı halen

Ara
Kuruldu yazmadan önce kurmuştum.
Ara
Göremiyorum lobiyi beni ekler misin steam linkimi vermiştim kayıt olurken

Ara
ID üzerinden de denenebilir. MP başlamadan önce arkadaşlık daveti atmıştım halbuki, gözden kaçmış demek.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198212838128/
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.