[MP] EU4 - Minor Multiplayer: Temmuz 2018
Üniversite yerleşme işlemlerinden dolayı her gün katılma garantim olmadığından ve oyunda yokken bana karşı yapılan adaletsizlikten dolayı oyundan ayrılıyorum.
Ara
Dün geç başlasak da bayağı iyi oynadık yıl olarak, Çarşamba günü 1820'yi görürüz.
Arkadaşlar son günümüz olan Çarşamba günü oyuna katılamayacağım. Bu zevkli multiplayerimizda emeği geçen herkese ve bütün oyunculara teşekkür ederim. Oyunu kazanan @Raijin de tebrik ederim. Böyle eğlenceli mplerde tekrar buluşma ümidiyle sağlıcakla kalın.
[+] 2 üye chaos10ur nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Elin Güney Amerikalısı Sibirya'da askerlerimizi şehit düşürüp topraklarımıza kondu. Nerede uluslararası adalet nerede Birleşmiş Milletler! Britanya bir el atmazsa son düzlükte Güney Amerikalılar bize ve dünyaya dehşet saçacak...

GB help us a lot, a lot of, help us GB and we got good positioning, and always, and we got enemies, we use our courage as our cover.
Ara
Çarşamba akşamı yakın bir arkadaşımın düğünü var malesef yine katılamayacağım.
[+] 1 üye Raijin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunun başında yaşadığım talihsizlikler nedeni ile erken veda etmek zorunda kalmıştım. Multi boyunca emek harcayan Dumana çok teşekkür ediyorum. Paradoxun multileri kanser bir durum fakat kendisi gerek takibi gerek organizasyonu ile açığı kapatarak övgüyü bir kez daha hak etti. İzlemesi bile güzel bir kampanya oldu. Gruplaşmaların, şikayetleri, sorumsuzlukların ve ihanetlerin havada uçuştuğu bir ortamda ne olabilirse o oldu. Bu durum Eu4 multilerinin kaderi ne yazık ki. 100 oyunun ancak 1 tanesinde 1820 lerin görebildiği bu şartlarda bize bu güzel hatırayı yaşattığın için teşekkürler kaptan.
[+] 2 üye p1sag0r nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu hafta olucak sınavlarım nedeniyle son gün katılamıyacağım
Ara
Save dosyası: https://drive.google.com/open?id=1vw0tSe...1iWRxP_DuM (eski saveymiş)
Yeni save'i @CeH atmamış bana.
İstanbul'un malum dengesizliklerinden dolayı daha eve varabilmiş değilim. Yağmurdan kaynaklı olduğunu düşündüğüm olağandışı bir trafik var. Gecikme için özür dilerim ama rötarlı başlamamız gerekecek.
Ara
Bu gün oyuna gelemeyeceğim. Herkese iyi eğlenceler.
Ara
Bekliyoruz.
https://drive.google.com/open?id=1-JxG2U...uY6RpewKcS save dosyası. oda kuruldu
Ara
Katılıyorum.
Ara
20180906014601_1.jpg

Yüce Carib İmparatorluğu son sınırları. Daha sonra rp ' ye ilişkin bir ileti girilecektir.
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyuncuları tebrik ederim güzel bir multiplayer etkinliği oldu. Önümüzdekilerde görüşmek üzere.
Ara
Zor da olsa 1821'i gördük, katılan herkese teşekkürler. Save dosyasını alabilirsem yarın bir oyun sonu istatistiği paylaşabilirim.
Herkese teşekkür ederim. İzlemesi çok güzel bir yayındı. Carib'e de direnci için ayrı teşekkürler.  :smile:

carib2.png
[+] 1 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yüce Carib imparatorluğunun son sinirlari; yeşil olan yerler wasteland

3qata1.jpg
Ara
Hayınlık yapılarak ateşkes bozuldu ve beklenmedik saldırı sonucunda sınırlar korunanamadı ancak henüz birşey bitmiş değil 1822 bu savaşın geri dönüşü olacak.
[+] 3 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

ÜlkeOyuncuDevSkor
50px-Flanders.png / 50px-Netherlands.png / 50px-Great_Britain.png Great Britain@Raijin33101
50px-Butua.png Butua@iberkay34563
50px-Khorasan.png / 50px-Persia.png Persia@CeH25454
50px-The_Knights.png / 50px-Jerusalem.png Jerusalem@chaos10ur / @Justicar15008
50px-Carib.png Carib@Aeschyli15949
50px-Westphalia.png Westphalia @etzel / @Onur34 6410
50px-Silesia.png Silesia@Redtay / @Awake141517
50px-Japan.png Japan @GriLeader / @Voidian 134418
50px-Bengal.png / 50px-Hindustan.png Hindustan@ha2ry55 / @Ragnvaldr76125
50px-Croatia.png Croatia @pygsterik 18180

Yıkılan oyuncu ülkeleri: Wallachia, Ferrara, Shirvan, Bosnia, Ragusa, Circassia, Nepal, Ando, Nupe, Ireland, 
Trier, Pomerania, Lübeck, Najd, Oman, Ajuuraan, Benin, Luwu, Siak, Theodoro, Perm, Taungu, Songhai, Maldives.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.