[MP] EU4 - Multiplayer : Ağustos 2016
Büyük ülke verilmemesi cezasından kasıt, oyuncunun zevk alamıyacağı derecede oyundan dışlanması değil. Oyuncuları hata yapmış hatta trollemişler dahi olsalar bu şekilde rencide etmeyelim :(
Open Up Tech, Build Up Economy, Let Mercenaries Swarm Through
Ara
Çok yüksek ceza verirseniz bir sonraki MP adam bulamayabilirsiniz :P Bu arada yaşıyorum. Ayutthayyya hepinizi yiyecek.
Ara
20:30 da mp yi kurucam ona göre gelmeye başlarsanız 21:00 de başlatırız ona göre geç kalmayalım arkadaşlar
[+] 1 üye Poyraz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Japan olarak değiştirebilirmiyim ?
Ara
(15-08-2016, 19:13)Poyraz : 20:30 da mp yi kurucam ona göre gelmeye başlarsanız 21:00 de başlatırız ona göre geç kalmayalım arkadaşlar

Poyraz hocam merhaba,

Internet sık sık kesiliyor , otun zevkinizi bolmeyeyim ben Muscovy  oyuncusuyum. Rehostlar ile basinizi agritmamak icin ben bu gece oynamiyayim. Stream varsa izlemeye calisirim
Ara
Oyunu kurdum
Ara
Oyuna daha rahat girmek için beni buradan ekleyin.
Ara
Vakit darlığından dolayı ben çekiliyorum, kusura bakmayın. Portekiz'i isteyen seçebilir.
jB380j.jpg
Ara
Portekiz olarak katılmak istiyorum
Ara
Holland.
Ara
saate bakıp oyuncu seçersek olacağı bu adam gırnataya savaş açıp yedi koalisyonu ülkesi değıldı arık castil Fransa ve Portekiz arasında paylaşılır.
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Muscovy
Iceland
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
Ülen ne güzel gidiyorduk, oos darbe yaptı ülkede 10 yıl geriye gittik. Bir dünyayı paylaşın da haberdar olak :)
Open Up Tech, Build Up Economy, Let Mercenaries Swarm Through
Ara
Oyuncular ülkeleri için konu açarak gidişatlarını RP ile yazabilir : http://forum.strategyturk.com/forum-rp-forum
Görsel

Görsel

İyi oyundu. Buraya konu açarak rol yapabilirsiniz.
Ara
ming dynasty

RQboq1.jpg
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
CoA_Pontifical_States_02.svg
keep-calm-and-deus-vult.png
CoA_Pontifical_States_02.svg
p8RNv0.png
aXy27z.jpg
Ara
Safavid_Flag.svg

Acem İmparatoru Şahanşah Murid Qazvin Batıdan gelecek Müttefiklik tekliflerine açıktır.
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
330px-Germany.png
Germany

Konuyu Okuyanlar: 51 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.