[MP] EU4 - Multiplayer : Ağustos 2016
Koskoca İberya birliği çok toprak satıyor. :D
(19-08-2016, 14:07)Duman : Koskoca İberya birliği çok toprak satıyor. :D
Güçlü bir iberya için bazı fedakarlıklar yapılması lazım  :'(
Ara
Skora göre olduğu için kendimi favori görüyorum. 

Fransa ve Ming'in de zafer noktalarını ele geçirmeye başlamasıyla yine birinciliğe talip olduklarını düşünüyorum. Kendim haricinde bir tercih yapmam gerekirse de bu Ming olurdu.

Blackwhist yine patlatmış espriyi  :)
Open Up Tech, Build Up Economy, Let Mercenaries Swarm Through
[+] 1 üye WesternFront nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-08-2016, 13:59)Duman : Multiplayerda olmayanlara soralım, takip ettiğiniz kadarıyla mpdeki favori ülkeniz hangisi?

Öne çıkabilecek ülkeleri sayayım.

livonya neden listede yok koskoca livonya adam değilmi duman bey :(
Ara
Oyun sıralamasındaki İlk 7 yi almış .
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
(19-08-2016, 15:01)Barbarossa :
(19-08-2016, 13:59)Duman : Multiplayerda olmayanlara soralım, takip ettiğiniz kadarıyla mpdeki favori ülkeniz hangisi?

Öne çıkabilecek ülkeleri sayayım.

livonya neden listede yok koskoca livonya adam değilmi duman bey :(

Sen bir ara rusya'ya girmiştin, en son galiba eski topraklara geri atmışlar seni nasıl gidiyor oralar :)
Ara
tanesini 100 dükadan muscovy'e sattım.  dev basıp takılıyoruz :D
Ara
geçen mpde şehrin birine 2000 düka verdim sahibi vermedi. adam 100 dükaya şehir satıyor vay be :)
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Bizim biji biji toprağını kaça satar acaba ? Hindistan olarak ortadoğu'ya bir üs açma hayalim var doğrusu :)
Ara
Brandenburg o güzel idealarıyla çok op olacak  (Y) onun dışında isveç otto fransa da iş yapabilir
Ara
Bu arada bazı arkadaşlar Polonya'yı küstürdüğü için Polonya boş şu an, birisi geçerse iyi olur.
Ara
Şuan etrafı en temiz brandenburg gözüküyor. Polonyayi temizleyebilirse rahatca takılır.
Ara
@TurkJedi deneyimli mi istiyorsun deneyimsiz mi?
@Duman Orta şekerli olsun lütfen.
Ara
Polonyaya bir player kesin şart yoksa Brandenburg -Rusya arasında yem olacak .
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Bakalım Poloyna AI kalırsa oyuncusu gibi kendisine müttefik ülke olarak İranla Osmanlıyı mı seçecek.

İran şimdiden tedirgin.
(19-08-2016, 19:19)Duman : Bakalım Poloyna AI kalırsa oyuncusu gibi kendisine müttefik ülke olarak İranla Osmanlıyı mı seçecek.

İran şimdiden tedirgin.

İran'ı bilemem ama Polonya Osmanlı'ya mecbur, benimle müttefik olmazsa Brandenburg Rusya ikilisine karşı koyma şansı yok. O yüzden aklı başında bir oyuncunun Polonya'ya geçmesi iyi olur. İyi kötü oyuncu isteme geyiğine gelirsek, Avusturya'ya o adamı ben almadım, bundan faydalanıp oyunun ilk gününde imparator da ben olmadım.
Ara
Yaptıklarından bahset.
(19-08-2016, 19:36)Duman : Yaptıklarından bahset.

Neyi kastediyorsan anlat.
Ara
Bugun disari cikmam sebebi ile katilamayacagim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.