[MP] EU4 - Multiplayer : Ağustos 2016
O kadar çok tırstırttılar ki :P Gerçi bazı mübareklere göre Avusturya AI'si daha güzel oynuyor dimi yavrucaklar :P
Ara
Gerek yok.

Oyunda hiçbir ülke başka hiçbir ülkeye muhtaç değildir. Polonya'dan talebim hala aynı. Tarihsel sınırlara ulaşmak için Prusya kültürü toprakları istiyorum onun dışında herhangi bir toprak talebim yok. Bu talepleri karşılayan Polonya oyuncusu Brandenburg ile müttefik de olabilir, dilerse Rusya'ya karşı rahat bir batı cephesi elde edebilir dilerse Osmanlı'ya karşı iyi bir müttefik.
@Duman Yaptıklarını anlat diyince öyle anlaşılıyor ki sanırsın adam öldürmüşüm. Sonra diyorum ne kastettiğini anlat diye gerek yok diyorsun. Ben oyun dışı hiçbir şeyi yanlış yapmadım, yaptığımı iddia eden varsa da açıklasın.
[+] 1 üye TurkJedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hiç bir taraf oyun dışı hiçbir şey yapmadı kanımca. En azından görülenler onu söylüyor. Ama Vic2 mplerinden aldığım tecrübelerle şunu söyleyeyim. :
Oyunlara ENTRİKA değil DİPLOMASİ katmaya çalışın. Belki daha az zevk verecektir ama daha az olay çıkartır.
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
21:15 gibi kurucam ona göre hazır olursunuz
Ara
Sunucu nerede, düzenleyen nerede ? RIOTTTTTTTTTTTTTT
Edit : Şimdi gördüm, e napak bekleriz
Open Up Tech, Build Up Economy, Let Mercenaries Swarm Through
Ara
oyniyabileceğim boş bi ülke varsa katılmak istiyorum oynama sürem 300 küsür saat
Ara
bende elimde olmayan sebeplerden dolayı bugün geç gelebilrim bilgisayarım çöktü hddim ölmüş ölen hddye format attım ( ölmüş dediğim yüzde 10 u bad sector ) oyunu yükleyebilirsem gelirim ... İnternetim hızlı ama hdd ölmek üzere olduğundan 20 dkdır oyun dosyaları oluşturu bekliyorum .
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Avusturya, İran, Polonya boş/boş olabilir, benimde işim var eğer oyun yaparsak afk kalıcam ne yapalım sizce erteleyelim mi?
Ara
Hayır.
(19-08-2016, 20:47)Furkovic : bende elimde olmayan sebeplerden dolayı bugün geç gelebilrim bilgisayarım çöktü hddim ölmüş ölen hddye format attım ( ölmüş dediğim yüzde 10 u bad sector ) oyunu yükleyebilirsem gelirim ... İnternetim hızlı ama hdd ölmek üzere olduğundan 20 dkdır oyun dosyaları oluşturu bekliyorum .

Allah kurtarsın, merak etme biz ülkene gözümüz gibi bakarız  (G)
Ara
erteleme ben de istemiyorum..zira diğer multi ile çakışabilir. zaten furkovic steamden gördüğüm kadarıyla oyuna giriş yapacak seviyeye gelmiş.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Ardalanı yazmamışsınız.
Ara
@Redtay hadi öğlen söylesen neyse de 15 dakika kalmış  :'( . Gelenlerde devam etmeli, eğer çok rehost isteyen olursa da rehost atmalıyız diye düşünüyorum.
Ara
tamam geliyorum
1NrVyj.gif
Ara
(19-08-2016, 21:06)Furkovic : tamam geliyorum

Dedi ve diski yandı  EU4: Outraged
[+] 1 üye WesternFront nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Pusuya yattık beklemedeyiz durum nedir @Poyraz bey :D
Ara
anlaşılan o ki bugün oynayamayacaz poyrazdan ses seda yok
Ara
Poyraz yok ise ben kurabilirim :D
1NrVyj.gif
Ara
konuyu okuyanlara baksanıza herkez pusuya yatmış :D
[+] 3 üye fodunkiran nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.