[MP] EU4 - Multiplayer : Aralık 2015 [3]
Bugün saat 7de ülke ve oyuncu listesini buraya koyacağım, o zamana kadar katılacak olan oyuncular başvuru yapsın.
Bugün var mı MP?
G0kMNN.png
Ara
Evet.
Ben bu akşam yokum o zaman . İşim var
Ara
Reoberg - Fransa
GriLeader - Vijayanagar
KoenigSrasse - Timurids
Kaiser-i Rum - Floransa
La Valette - Kastilya
GaulTurk - Moskova
Ceyo - İngiltere
Redtay - Osmanlı
phronus - Polonya
yiğit! - İsveç
lortcush - ??
jax61 - Portekiz
Temir - Özbek
Ragnvaldr - Etiyopya
tarikya - Hejaz

Boş ülke - tabi ki Avusturya
Maldivler demiştim.
Ara
Kuruldu.
(12-12-2015, 20:09)lortcush : Maldivler demiştim.

31cd18074448c974dc096916082cf67d.jpg

:)
G0kMNN.png
Ara
Muhtemelen RNW den kaynaklı bi toplu crash yedik. Rehost.
800px-Pieter_Brueghel_the_Elder_-_The_Du...roject.jpg
Federatie der Nederlanden
Holland 1444-1472 arasında kalan süreçte Burgonya Kralının ölümü ve topraklarının Avusturya Fransa arasında paylaşılmasından sağ çıkmayı başarmış, üstünlüğünü diğer Hollandalı devletler Utrecht, Friesland ve Gelre'ye kabul ettirerek Federatie der Nederlanden'i,  Hollanda Federasyonunu kurmuştur.  Bu federasyon üyelerinden Utrecht ve Friesland zaman içerisinde Holland merkezi otoritesine dahil olmuştur.

Hollandalı halkları birleştirme doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
bak da independence neterland gelmeden hollandayı nederlanda cevir seperatistler ülkeni isgal etmesinler :d
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Osmanlı bana verilmiş kusura bakmayın belirttiğim gibi gelemedim , umarım AI iyi oynamıştır .
Ara
Oyuncu vardı. Başka ülke bakman gerekcek.
Avusturya boş.
Ara
Kötü gidiyorsa bile devam et ülkenle oynamaya.
Ch%C3%A9rieux_-_Club_des_femmes_patriote...-_1793.jpg
Grande-principauté de France
Burgonya ve müttefiklerinin açtığı savaş sırasında Burgonya kralının ölmesiyle Fransız bölgesindeki topraklarını geri almıştır. Muhteşem bir diplomatik başarı göstererek önemli Kuzey İtalya devletleriyle müttefiklik sağlamıştır. Burgonya savaşı sırasında tanıştığı küçük Hollanda'ya yardım etmek istemiş, Felemenk bölgesini adeta bir annenin bebeğini beslediği gibi Hollanda'ya beslemiştir. Bu besleme  ve Fransız bölgesindeki küçük önemsiz ülkelerle uğraşma esnasında soylular krallıkta etkinliklerini arttırmıştır. Soyluların karşısında etkisiz kalan kral ise çareyi gücü soyluların elinde bulundurduğu bir cumhuriyet ilan etmekte bulmuştur.

Fransa Grandüklüğü, Avrupalı halkları birleştirme doğrultusunda emin adımlarla ilerliyordur.
Ara
(13-12-2015, 00:52)Ragnvaldr : küçük Hollanda'ya
Felemenk bölgesini adeta bir annenin bebeğini beslediği gibi Hollanda'ya beslemiştir

Bu kadar insult ile @Duman'ın bir Casus Belli kazandığını düşünüyorum :Cry
G0kMNN.png
Ara
Soyluların darbe yapmasının suçunu da Hollandaya atmış arada.
Beni bütün mplerinden azlet olsun bitsin ya
Ara
Arkadaşlar,idarelik oyuncu alımı var mı? Finallerden anca zaman bulabildim. :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.