[MP] EU4 - Multiplayer : Aralık 2015 [3]
(28-12-2015, 00:54)La Valette : Umarım AI borcu isyanlar yüzünden almamıştır. En çok korktuğum olay bu.

Pek borç aldığını sanmıyorum AI'nin, batmazsın yine yani. AI military access verse isyanı bastıracaktım da vermedi.
Ara
Oyununuza Katılmak İstiyorum. Mümkün mü ?
Ara
Ben bugün ansbach yerine başka ülke oynamayı düşünüyorum.Tercihlerim bohemia yada ansbach ın yanındaki mavi ülke
Ara
Cuma Cumartesi Pazar oynuyoruz, bugün oyun yok. Eğer talep olursa bir haftaiçi multiplayerı açılabilir forumda.

(28-12-2015, 16:37)bypr010 : Oyununuza Katılmak İstiyorum. Mümkün mü ?

Mümkün.
Sadece HRE ülkeleri almak, Sadece Sunni ülkelerle oynamak, Sadece Avrupa ülkeleri veya daha farklı temalarla Hafta içi 20.30-23.30 arası aslında oynanılabilir. Katılmayıda çok isterim.Tabi farklı önerilerde olabilir.
[+] 1 üye bypr010 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-12-2015, 20:43)bypr010 : Sadece HRE ülkeleri almak, Sadece Sunni ülkelerle oynamak, Sadece Avrupa ülkeleri veya daha farklı temalarla Hafta içi 20.30-23.30 arası aslında oynanılabilir. Katılmayıda çok isterim.Tabi farklı önerilerde olabilir.

Denenmeli.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(27-12-2015, 22:10)kaan0550 : I will miss you Ansbach.
MP'nin gizli lobisinden yeni görüntüler sızdı.

Görsel
G0kMNN.png
Ara
Beyler Perşembe günüde multi yapalimmi kar tatili varken. :)
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
[+] 1 üye Reoberg nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çoğunluk isterse olabilir.
Benim laptop bozuldu bu arada. Bugün alamazsam laptop'ı bu hafta yokum.
Ara
Benim için farketmez.
Ara
Olursa oynarım.
Ara
İspanya, İngiltere, Osmanlı, Ansbach, Portekiz, Bharat'tan ses yok henüz.
bende oynarım olursa
Ara
Birçok oyuncuya konunun linkini attım ancak steame girmedi büyük bir kısmı sanırım.
benim kar yağışından dolayı elektriğim yoktu. eğer olsaydı katılma taraftarı olurdum. neyse yarınki mpde de elektriğin azizliğine uğrayabilirim. şimdiden söyleyeyim de..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Cuma Günü yapıcağınız Multiplayer'a katılmak isterim bende.
Ara
Yer varsa yarın ben de katılmak isterim.
Ara
bugün oynanacak olan multiplayer a yer varsa katılmak isterim.
Ara
Lobide ülke seçebilirsiniz.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.