[MP] EU4 - Multiplayer : Aralık 2016
LZAlvj.jpg

VPa90q.jpg

g28r92.jpg
Ara
Yine hiçbişi yapmayan başarılı ai :P
Ara
kastilyanın ağzına ediyordu ai daha ne olsun :D ai yi küçümseme valla yeri geldi mi duman ediyor adamı..oo malaccada ilerleme görüyoruz.. malacca bu gidiş romayı alır .. yazın bi kenara..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
potansiyel iberkay mamug kapışması yaşanacak gibi.. juanpur hiç iyi görünmüyor.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Kastilyaysanız ve protestan olmayı düşünüyorsanız yapmayın.

[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Protestan olunca -100 prestij, -100 prestijle de sağlam bir liberty desire yemişsindir.
(13-12-2016, 00:16)jax61 : kastilyanın ağzına ediyordu ai daha ne olsun :D ai yi küçümseme valla yeri geldi mi duman ediyor adamı..oo malaccada ilerleme görüyoruz.. malacca bu gidiş romayı alır .. yazın bi kenara..

Malaccayı hor görmeyin :D şuan ternate'yi işgal ediyor.. avrupa'ya keşif seferlerine başladık. Amerika'ya da kafa atmayı planlıyoruz ingilizlerin haberi olsun. Bu arada kardeşimiz osmanlı bize balkanlarda otlak verirse. oradan otrontoya, daha sonra da roma'ya gidebiliriz. Osmanlı oyuncusu duy sesimi ve gel artık oyunlara. :D
Ara
ternate işgali hiç iyi olmadı. ternate ingiltere korumasındaydı . malacca bunu unutmuşa benziyor. bu işin sadece savas meydanı paklar malacca. bakalım savaş tanrıları kimden yana olacak :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-12-2016, 00:28)jax61 : ternate işgali hiç iyi olmadı. ternate ingiltere korumasındaydı . malacca bunu unutmuşa benziyor. bu işin sadece savas meydanı  paklar malacca. bakalım savaş tanrıları kimden yana olacak :D
Tanrılarınız sizin olsun, bize Allah yeter  :wink:  :sunglasses:
[+] 1 üye EthemSisli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Japonya'yı kimse görmüyor lakin 1550 ye GP oluruz.
Ara
(13-12-2016, 00:38)mertksk : Japonya'yı kimse görmüyor lakin 1550 ye GP oluruz.

Komşu gel Müslüman ol 20 yıl erken olursun gp ;)
Ara
Devam edemeyeceğim size iyi oyunlar  :up:
Ara
bohemya kötü durumda değildi fakat devam edememenizin nedeni ülkeyi kötü durumda olduğunu düşünmeniz ise kararınız yanlış, yok eğer kişisel ise saygı duyuyoruz.yine de başlıı baştan sona incelerseniz birbirine fazlaca yakın ülke seçmemeniz konusunda defalarca sizleri uyarmıştım. birçok oyuncu da hakkından gelemeyeceği siyasi yönden sürekli tehdit alıtındaki ülkeyi seçip multiplayerimizi daha ilk günden bırakıp gittiler. ee ben demiştim demek istemiyorum ama sonuç ortada..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 3 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kurulunca buraya yazarsınız duyuru geçerim.
Kuruldu. @Duman
Ara
g283l2.jpg
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
94E9B4D18819F25F496D84B0F9A63950AFB4445E
7E426AFD8CCA08997ABFCCCAFC6FC4262AE4B265
Bunlarda Asya dan
Ara
Asya nerede yaa :D sisler olmadan olanı yok mu ? Avusturalya'yı aldım, ing bir görsün istiyorum :D
Ara
Jaunpur Bahmani ilişkileri nasıl?
(13-12-2016, 23:45)Duman : Jaunpur Bahmani ilişkileri nasıl?

ikiside fırsat kolluyor, Tamamen bana bağlı ben kimi desteklersem o kazanacak  :xd:
[+] 1 üye EthemSisli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.