[MP] EU4 - Multiplayer: Aralık 2020
(28-11-2020, 16:00)PCOyun : Bugün 20:50'de oda kurulur.
Peki odaya nasıl giricez vs vs ben hiç bilmediğim için benim gibi olanlarda vardır. Yönlendirme vs yapılacak mıdır
Ara
Forumda id ve şifre paylaşılır.
WhaW8Am.gif
Ara
Songhai
Ara
1444 Güç Yüzdesi

1444yuzde.png

İttifak Limiti %6.9
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-11-2020, 18:13)Enesyavuz : Songhai

Songhai.
WhaW8Am.gif
Ara
ittifak limiti nedir
Ara
İlk iletideki kurallarda yazıyor. Etkinliğe katılan herkesin kuralları okumuş ve anlamış olması beklenilmekte.
WhaW8Am.gif
Ara
Twitch yayını olacak mı?
Ara
(28-11-2020, 19:02)PCOyun : İlk iletideki kurallarda yazıyor. Etkinliğe katılan herkesin kuralları okumuş ve anlamış olması beklenilmekte.
Güç yüzdesi fazla olan daha mı az ittifaklık kurabiliyor böle bir sistemmi
Ara
(28-11-2020, 19:04)esatdemir098 :
(28-11-2020, 19:02)PCOyun : İlk iletideki kurallarda yazıyor. Etkinliğe katılan herkesin kuralları okumuş ve anlamış olması beklenilmekte.
Güç yüzdesi fazla olan daha mı az ittifaklık kurabiliyor böle bir sistemmi
İttifak kurduğun ülkelerin ve senin yüzdenin toplamı ittifak limitini aşmamalı.
Ara
tributary state vassal sayılıyomu çünkü ming'i yenmem imkansız da

benim işim cıktı bugün gelemicem başka gün gelirsem devam edebiliyomuyum
Ara
(28-11-2020, 19:30)Noir : tributary state vassal sayılıyomu çünkü ming'i  yenmem imkansız da

Evet
Ara
(28-11-2020, 19:04)Dragon Reborn : Twitch yayını olacak mı?

Hayır.

(28-11-2020, 19:04)esatdemir098 : Güç yüzdesi fazla olan daha mı az ittifaklık kurabiliyor böle bir sistemmi

Oyuncuların ittifaklarındaki güç yüzdeleri ittifak limitini geçmeyecek şekilde olması gerekiyor. Geçtiği takdirde ittifakların bozulması gerekli.

(28-11-2020, 19:30)Noir : tributary state vassal sayılıyomu çünkü ming'i yenmem imkansız da

O kuralda "Oyuncular diplomasiyle vasal alınamaz, oyuncu ülkenin oyuncu haraçgüzarı olamaz." yazıyor. Bu da Ming oyuncu olmadığı için haraçgüzar olabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca sonradan gelip devam edebilirsiniz fakat ülkeniz koruma altında olmayacağı için yıkılabilir. Gerektiği durumda paylaşılacak olan önerilen ülkelerden tekrar tercihte bulunabilirsiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
Oda birazdan kurulacak.
WhaW8Am.gif
Ara
Hocam ben kilwa demistim ama kabul edilmemis heralde
Ara
Oda kuruldu:

ID: 90140630918769673
Şifre: st
WhaW8Am.gif
Ara
(26-11-2020, 00:39)PCOyun :
(25-11-2020, 22:55)Melihkingmes : Eu4 bugün yeni aldım daha önceleri torrentten oynuyordum 700 saati aşkın oynadıgimi düsünüyorum kilvayı alabilir miyim ?

Kilwa.

Burada cevap vermişim.
WhaW8Am.gif
Ara
biz değerli userler yayın bekliyorduk..yazık oldu..

maldiv mümkünse gelmek istiyorum
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 2 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Rehost:

ID: 90140631463729153
Şifre: st
WhaW8Am.gif
Ara
şanlı Galatasaray'ım rizeye şov yapıyordu, mutliyi unuttuk mululuktan :D geliyorum papalığı devralmaya
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.