[MP] EU4 - Multiplayer : Eylül 2015 [2]
SAVE

Bu akşam 21.00-21.30 arası herkes lobide olsun . Ve Save Indirmeden Gelmeyin .

Not : Save Indirirken Reklama Tıklamayın . 

XJ2aaD.png

Indirme kutusu böyle olacak
Ara
Benim steam nickim joker12 oyuna girmye çalışltığımda farklı versiyon hatası aldım neden acaba?
Ara
O hatayı Gaulturk'de alıyor çözümü ise ID ile girmek . Sorun oluştuğu zaman bana steamdan yazın ID atıyorum .

Bu arada bir daha ki oyun Cuma günü 20.30 başlangıç 23.15 bitiş . (20.00 host)
Ara
Harita?
686pM7.jpg
NWb8G5.jpg
D9kWG6.jpgn2G9yl.jpgEpEW28.jpgo9zqyk.jpg48RW94.jpg
Ara
Oirat'a ne olmuş öyle :( Toparlayacaktım :(
[+] 1 üye Gök Börü nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun günlerinden olan Cuma ve Cumartesi'nden bir tanesini Pazar'a alabilir miyiz? Çünkü Cuma ya da Cumartesi yokum.
G0kMNN.png
Ara
Aslında cumartesi pazar daha mantıklı olur gibi geliyor bana :D
Ara
Meşgul olduğunuz günleri yazın o zaman . Herkes yazınca bakarız hangi gün olup olmayacağını ancak ankette kazanan gün Cuma-Cumartesi
Ara
yeni mp ye bende katılmak istiyorum
Ara
Save Indirmeden Gelmeyin . Bu gün 20.30'da lobiyi kuruyorum 21.00'da başlayacağız 23.00 ' de de bitireceğiz . 

Normalde 20.00'da kurulacaktı ancak çok erken olur diye saati 30dk ileri aldım .

Save

Re host
Ara
Sanki hergün oyun varmış gibi oyunun 2 keredir oylama sonucu olarak oyunun iptal edilmesi.......
Ben onlarla barış yaptığımda... Onlar olmayacak!
Ara
(09-10-2015, 21:57)necmi : Sanki hergün oyun varmış gibi oyunun 2 keredir oylama sonucu olarak oyunun iptal edilmesi.......

Geçen seferde Avusturya yok diye iptal etmiştik. Diğerine sen de İptal edilsin oyu vermiştin hatırlarsan..
Ara
Bak onda oyun başlamamıştı bunda adam oyunun ortasında düşüyor. ve oyun iptal ediliyor
Kurallara ekleyin ozaman
-Güçlü bi ülke gelmezse/çıkarsa oyun iptal

Edit: Sayımızda düşüktü
Ben onlarla barış yaptığımda... Onlar olmayacak!
Ara
O kadar yavaşsınız ki Ekim 1 MPsinin ismini Kasım 1 diye değiştirmek zorunda kalacağım heralde. :)
Artık oyunu bitirmeyi düşünüyorum , GP'lerimiz çok devamsızlık yapıyorlar .
Ara
Oyun günlerinde takıntılı olmasak bitirmemize gerek kalmaz. Herkes müsaitse herhangi bir gün oyun yapılabilir.
G0kMNN.png
Ara
MP'deki oluşan stratejik ortam zaten mükemmel. 4 Ana Ülke(Rusya,Polonya,Fransa,Avusturya) gelirse zaten oyuna başlanır. Ama bunlardan sadece biri bile yoksa oyun iptal. Zaten bugün de 4 ana ülkeden biri gelmesse artık oyunu bitirelim.
Ara
Oyun biterse bari direk 1 ekime başlayak :) ama sorunsuz günler belirlensin
Ara
İnternetim kesilip duruyoorrr... Ttnete ar8za kaydı bıraktım ne yaparlar ederler bilmiyorum. Gelemezsem yerime oyuncu bulsanız veya ai oynasa kabul ederim siz devam edin
Ara

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.