[MP] EU4 - Multiplayer: Kasım 2021
Manchu olarak oynuyorum düşersem lütfen ülkemi yapay zekaya vermeyin her zaman geleceğim
Ara
oirat
https://steamcommunity.com/profiles/76561198281226903/
geçen hafta teknik problemden dolayı gelemedim.
[+] 1 üye AyhanTheGreat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bengal oyuncusuyum. Düşersem ülkem AIa verilmesin.
Ara
Babür oyuncusuyum,düşersem ai almasın ülkeyi.
Ara
koreyim, ai almasın
Ara
90153313039331330

Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
ID: 90153315869130762
çözemediğim internet problemi nedeniyle bu oyun güne devam edemeyeceğim.
Ara
çözemediğim internet problemiyle bugün devam edemeyeceğim lagladığım için herkesten özür diliyorum önceki mplerde bu tarz sorunlarla karşılaşmadım
€20
Ara
Rehost ID: 90153319119410176
Ara
1510 Güç Yüzdesi

Baslksz-1.png

İttifak Limiti %8.3
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çarşamba günü bir aksaklık olmazsa internet kafeden katılacağım artık laglamam heralde :/
€20
Ara
Afrikalılar, biz beyazlara hizmet etmeleri için ehlileştirilmeli.

unknown.png
unknown.png
unknown.png
[+] 7 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(21-11-2021, 00:15)Voidian : Afrikalılar, biz beyazlara hizmet etmeleri için ehlileştirilmeli.

unknown.png
unknown.png
unknown.png
Siz beyazların güç yüzdesindeki durumu ortada anlaşılan rönesansı reddedip karanlık çağınızdan çıkmamaya karar vermişsiniz bu gidişle afrikalı dostlarımızı değil ehlileştirmek tam tersi onların kölesi olmamak için direnmeniz gerekiyor.
Ara
Geçtiğimiz oyun günü bazı kural ihlalleri yapıldı. Bu doğrultuda:
  1. Kongo oyuncusu @e2444, oyuncu ülkesi Songhai'den claimsiz toprak aldığı için uyarı almıştır.
  2. Kilwa oyuncusu @Joseph16, Kongo oyuncusuna savaş dışında para yolladığı için uyarı almıştır.
  3. Mançurya oyuncusu @MatroxER, oyuncu ülkesi Oirat'ın genişlemesini engelleyecek şekilde sınır çekerek toprak aldığı için uyarı almıştır.
  4. Babür oyuncusu @Noir, oyuncu ülkesi Mewar'dan claimsiz toprak aldığı için uyarı almıştır.
WhaW8Am.gif
Ara
Oynanabilir ülke var mı ?
Ara
Multiplayer kurallari ile ilgili önerileri nereye yapıyoruz?
Ara
1510 Oyuncu Haritası

Görsel

1510 Önerilen Ülkeler Haritası

Görsel

Önerilen Ülkeler: Onondaga, Cusco, Etiyopya, Oirat, Songhai, Palawa, Tunus, Khmer, Japonya
WhaW8Am.gif
Ara
Cusco'ya talip olabilir miyim ?
[+] 1 üye Judasss1 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yayın tekrarını izleyince Japonya'da daha çok zevk alarak oynayabiliceğimi gördüm müsadeniz olursa Cusco yenine Japonya'ya geçmek isterim . https://steamcommunity.com/profiles/76561198125771287/
[+] 1 üye Judasss1 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.