[MP] EU4 - Multiplayer: Kasım 2021
1665 Güç Yüzdesi

1665yuzde.png

İttifak Limiti %15
WhaW8Am.gif
Ara
Bu hafta Pazar günü EU4 için ek oyun günümüz olacak. Önümüzdeki 3 oyun gününü saate göre değil, 50 yıla ulaştığımızda bitireceğiz.
  • Çarşamba günü hedef: 1715
  • Cumartesi günü hedef: 1765
  • Pazar günü hedef: 1820
1665 Oyuncu Haritası
Görsel

1665 Önerilen Ülkeler Haritası
Görsel

Önerilen Ülkeler: Kongo
WhaW8Am.gif
Ara
O Fransaya ne olmus oyle
Ara
(06-12-2021, 07:26)Duman : Bu hafta Pazar günü EU4 için ek oyun günümüz olacak. Önümüzdeki 3 oyun gününü saate göre değil, 50 yıla ulaştığımızda bitireceğiz.
  • Çarşamba günü hedef: 1715
  • Cumartesi günü hedef: 1765
  • Pazar günü hedef: 1820

Hatırlatma.
Multinin ortasında online sınavım varmış, bugün katılamayacağım. İsteyen bir oyuncu olursa Memlük'e geçebilir.
Ara
Rutin carsamba mesaim devam ediyor bir saat gec kalacağım bilginiz olsun.
Ara
team asya
Ara
ID: 90153873685821447
Şifre: st
Ara
Rehost

ID: 90153877184851975
Ara
1716 Güç Yüzdesi

1716.png

İttifak Limiti %20
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İspanya'ya bir savaş açtık güç yüzdesinde pump yaptı adam
Ara
1716 Oyuncu Haritası
Görsel
WhaW8Am.gif
Ara
Bu hafta etkinliğe katılamayacağım malesef müsait olmadığım için. Güzel etkinlikti, herkese teşekkürler.
Ara
Etkinliğe bugün katılamayacağım
Ara
ID: 90153969796828171
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
İtalyanın önünü kesmek konusunda kastım gerçekten İtalya'nın önünü kesmek değil Kilwa'yı bölmeden toprak almaya çalışmaktı aslında. Recounqest ile oraları toplamak istedim.
Düzeltmek adına aden bölgesindeki toprakları seize land ile kendime alıp, Memlük vassallığını salacaktım çünkü Kilwa bankrupt olduğundan toprakları satamadım, İtalya ise rival olduğundan.
Seize land yapınca bağımsızlık isteği arttı ve bastırmak için prestij harcadım. Bu sebeple moralim de dibi gördü hatta. Ama henüz düzeltemeden İtalya -haklı olarak- Memlük bağımsızlığı destekleyerek savaş açtı, üstüne de berbat bir prestijle Babür savaşı yedim.
Hatamı kabulleniyorum. Son oyun günü gelemeyeceksem de sağlık olsun.
[+] 2 üye argoargoo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İngilizler Évora toprağına adım attıkları güne lanet ediyor. Savaşın dönüm noktası.

unknown.png
[+] 7 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Portekiz topraklarına gelene kadar köylü ordusuyla savaştığımızı sandık. Sonra karşımıza gerçek ordu çıktı
omnia fui et nihil expedit
[+] 6 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.