[MP] EU4 - Multiplayer : Mayıs 2017
edit benim hatam. devletçik demişim bu yüzden shimazu yazmışlar. sıkıntı yok hepsi birbirinden berbat daimyolar :D muhtemelen shogunluk alacağım.. bu arada @Poyraz gördüğüm kadarıyla kastilya verilmiş..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(24-04-2017, 12:57)jax61 : edit benim hatam. devletçik demişim bu yüzden shimazu yazmışlar. sıkıntı yok hepsi birbirinden berbat daimyolar :D muhtemelen shogunluk alacağım.. bu arada @Poyraz gördüğüm kadarıyla kastilya verilmiş..

Yönetimde çok başlılığı kaldırıp İmparatorluk sistemini getirecekmişsin?
Ara
Harita güncellendi arkadaşlar.

8653incik8177664.png
Ara
(24-04-2017, 13:02)Probang :
(24-04-2017, 12:57)jax61 : edit benim hatam. devletçik demişim bu yüzden shimazu yazmışlar. sıkıntı yok hepsi birbirinden berbat daimyolar :D muhtemelen shogunluk alacağım.. bu arada  @Poyrazördüğüm kadarıyla kastilya verilmiş..

aynen japonya tek bayrak altında birleşip istikrara kavuşacak, asi daimyoların kellesini alıp diktatörlüğümüzü ilan edecek , dosta güven düşmana korku salacağız.. birleşik bir japonya hayal ediyoruz ..güçlü ..kudretli ... :P
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(24-04-2017, 13:33)jax61 :
(24-04-2017, 13:02)Probang :
(24-04-2017, 12:57)jax61 : edit benim hatam. devletçik demişim bu yüzden shimazu yazmışlar. sıkıntı yok hepsi birbirinden berbat daimyolar :D muhtemelen shogunluk alacağım.. bu arada  @Poyrazördüğüm kadarıyla kastilya verilmiş..

aynen japonya tek bayrak altında birleşip istikrara kavuşacak, asi daimyoların kellesini alıp diktatörlüğümüzü ilan edecek , dosta güven düşmana korku salacağız.. birleşik bir japonya hayal ediyoruz ..güçlü ..kudretli ... :P

Güçlü kudretli derken ming tribute'u olup çıkmak ta var. :D 
Dikkatli olmamız lazım sadece 2 oyuncu var doğuda.
Ara
valla japonya oyun başı tribute değil.. sürekli olarak ming tribute teklif ediyor.. kabul etmezsen sıkıntı yok. fakat şu varki kabu etmediğind eonun tributesi olan hiçbir devleti annexleyemezsin.. bunun da farkındayım..bu bağlamda henüz ne yapacağıma karar vermemekle beraber, bence sen düşün ..çünkü sana saldıracak. bana saldırması için donanmaya ihtiyacı olacak..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
İtalyada çok sıkışık durduk gibi ben timura geçeyim bari. Hem doğu tarafida biraz şenlenir.
Ara
(24-04-2017, 14:15)jax61 : valla japonya oyun başı tribute değil.. sürekli olarak ming tribute teklif ediyor.. kabul etmezsen sıkıntı yok. fakat şu varki kabu etmediğind eonun tributesi olan hiçbir devleti annexleyemezsin.. bunun da farkındayım..bu bağlamda henüz ne yapacağıma karar vermemekle beraber, bence sen düşün ..çünkü sana saldıracak. bana saldırması için donanmaya ihtiyacı olacak..

Hiç sorma ya zaten ming her tribute isteği gönderdiğinde acaba savaş açar mı diye irkiliyorum
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Seçtiklerim doluysa Vijayanagar ver
Ara
@nacrofb - Vijayanagar
@Aeschyli - Timurids

Manchu Tribes * Malaya-Ayutthaya-Brunei * Ethiopia-Kilwa halen dolmadı arkadaşlar.
Ara
İnternetimin ne halde olduğu hakkında hala kesin bir fikrim yok. Tahminen daha düzelmedi ama düzeldi mi diye tek bölgeli bir Alman devleti ile oyuna katılabilir miyim ? Düzelmiş ise devlet seçerim sonraya, düzelmemişse ve donduruyor isem farkederim veya farkedersiniz çıkarım. Uygun mudur acaba?

Düzelir ise sonraki oyuna:

Ethiopia
Jianzhou
Kilwa
Geri Döndüm (Sayılır)
Ara
Tabi uygundur diğer oyunculara çok yakında olmadığı müddetçe istediğin prensliği alabilirsin
Ara
O saatlerde müsait olursam küçük bir devletle gelebilirim.
Dolmuş hepsi timur alıyım bende bari
67 saat ama korsan olarak 250 saat oynamışlığım var
Ara
hala kayıtlar açıksa
Malacca
Delhi
Tunis
376 saat
Ara
bruneiyi
Ara
Kayıtlar Devam ediyorsa Bende Gelmek İsterim Hangi ülkeler boş ? lobby de de seçebilirim

Burgonya
Memlük
İsveç
  • Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir.

https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g

Ara
Burgonya değilde minorlarından Hollanda-Brabant-Flanders verebiliriz istersen. Şu durumda Burgonya vermek Fransa oyuncusuna hiç iyi olmaz
Ara
Hollanda Olurum ozaman
  • Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir.

https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g

Ara
ıtza
sweden
oirat

478 saat
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.