[MP] EU4 - Multiplayer: Mayıs 2019
(18-05-2019, 20:23)Voidian :
(18-05-2019, 19:42)emregngr6 : Arkadaşlar merhaba yayını takip ediyordum zaten fakat önceden bir multi deneyimim yoktu şuan tavsiye edilen ülkeler kaldıysa bugün katılablir miyim aranıza? Önerlen ülkeler nelerdir bir minor ülke oynamak isterim

Japonya boşta, Japonya ile katılabilirsin.

Tamamdır.
Ara
oda kuruldu, şifre st
Ara
(18-05-2019, 21:18)Voidian : oda kuruldu, şifre st

oda ismi nedir?
Ara
Lobide göremiyosan idden giriş yapabilirsin

unknown.png
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
kurtlar sofrasına yem olmuşuz şanssız bir akşam artık sonraki mplerde görüşürüz
Ara
#ALMANLARPESETMEZ #DİRENECEĞİZVEHESAPSORACAĞIZ
Ara
(19-05-2019, 00:31)Emekli Tüccar : kurtlar sofrasına yem olmuşuz şanssız bir akşam artık sonraki mplerde görüşürüz

Bu tür durumlarda çok arada kalıyorum ama yapabileceğim bir şey yoktu. Benim açımdan mantıklı olan buydu. Ancak söylemem gerek ki iyi oynadın. Yeri geldi beni tek yakalamak için Osmanlıya saldırdın, yeri geldi hem önümü kapatmak için hem de tek kalmamak için oyuncu ülkesi kadar büyük bir Bengal yarattın. Son olarak güzel savaşlar yaptık. Hindistan derbileri için teşekkür ederim.
giphy.gif
Ara
ver kurtul
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
1750 Dünya Haritası

eu4_map_ITA_1750_02_26_2.png
Ara
1750 Güç Yüzdesi

Guc_Yuzdesi_1750.png

İttifak Limiti: 30
Ara
4jda97.png

Varlıklarını unuttuğum için bir etkinlik günü boyunca ailelerinden ayrı kalan bu askerleri selamlayalım.
giphy.gif
[+] 4 üye MSekmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
%23.86+%13.25=%37.11 güç yüzdesine sahip Britanya-İtalya ve Karşısında %13.87 güç yüzdesine sahip Almanya....
Ara
o almanya , britanya +italya ordusunu hallaç pamuğu gibi harcayabiliyor? buna ne diyeceğiz fodunkıran :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(19-05-2019, 02:15)fodunkiran : %23.86+%13.25=%37.11 güç yüzdesine sahip Britanya-İtalya ve Karşısında %13.87 güç yüzdesine sahip Almanya....

Hesapta Almanya'nın işgalde olması da etkili.
Ara
(19-05-2019, 02:19)jax61 : o almanya , britanya +italya ordusunu hallaç pamuğu gibi harcayabiliyor? buna ne diyeceğiz fodunkıran :D

Hallaç pamuğu gibi harcanıyorsanız beyaz barış teklifimiz hala geçerli :)
Ara
(19-05-2019, 03:09)fodunkiran :
(19-05-2019, 02:19)jax61 : o almanya , britanya +italya ordusunu hallaç pamuğu gibi harcayabiliyor? buna ne diyeceğiz fodunkıran :D

Hallaç pamuğu gibi harcanıyorsanız beyaz barış teklifimiz hala geçerli :)

fodunkıran - 200 duca gidiyorsun, manpowerin gitgide azalıyor. ben kalan 70 yılda da savaşırım. sen savaşamazsın. şimdiden isyanla büyük toprak kayıpları yaşadın. mantık çerçevesinde bakarsak vereceğin 100 skoru katmerli şekilde geri alma şansın var. zira anlaştığın zaman italya britanya ittifakı bozulacak. anlaşmazsan 100 skordan çok daha fazlasını kaybedeceksin. ben olsam anlaşırım.büyük hata ediyorsun.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Neyse ülke Aytaç'ın o karar verecek barışıp barışmayacağına.
Ara
1750 Zafer Yüzdesi

Zafer_Yuzdesi_1750.png
Ara
Malaya oyuncusu @Spartan Japonya savaşında Japonya ülkesini böldüğü için uyarı almıştır.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.