[MP] EU4 - Multiplayer: Mayıs 2021
Fransa´ya oyuncu bulunamazsa geçebilirim. Tabi mümkünse Timur´da kalmak isterim.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
[+] 1 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bende Fransaya geçmeye talibim tabii başkası isterse sorun yok.
Ara
Bugün küçük bir kaza geçirmem sebebi ile etkinlikten istemeyerekten çekilmek zorundayım. Etkinliği yayınlardan takip etmeye uğraşacağım. Herkese keyifli oyunlar dilerim
Ara
Özel sebeplerden dolayı şehir dışına çıkmak zorunda kaldım, multiye katılamayacağım. Herkese iyi oyunlar dilerim.
Ara
(20-05-2021, 22:41)Attila the Hun : Etiyopya, Cusco, Dai Viet, Mainz

https://steamcommunity.com/id/attilathehun04/

Etiyopya

(20-05-2021, 22:54)Yasin Ahmet : Kilwa, Kongo, Dai Viet, Brunei

https://steamcommunity.com/profiles/76561198075100615/

Kongo

(20-05-2021, 23:10)clnn : Mewar, Brandenburg, Cusco, Kilwa
https://steamcommunity.com/id/cllnnn/

Mewar
WhaW8Am.gif
Ara
Sürümün bozuk olması sebebiyle etkinlikten ayrılıyorum
Ara
(20-05-2021, 16:19)alemdarpasa : çekilenlerin ulkelerini bize paylaştıırsan daha iyi olur afrıkaya songhai + mali kongo koymususnuz dip dipe

Önerilen ülkelerden tekrar tercihte bulunabilirsiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün başlıyormuyuz?
Ara
Evet.
sirhind çekiliyorsa o bölgede mewar geçebilirim.
Ara
şuan ev internetine uzağım ..mümkün olursa malacca oynarım..internet izin verirse tabi ki.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İnternet bağlantım son 3 gündür berbat olduğu için oyunu da yavaşlatmamak için çekiliyorum. 2 hafta içerisinde interneti değiştireceğim Teşekkür ederim anlayışınız için
Ara
turnuvaya katılmak istiyorum fakat hangi ülkeleri seçebileceğimi belirtirseniz mutlu olurum onun dışında daha önce hiç twich veya başka bir yerde böyle bir toplu orginazsyonda canlıya çıkmadım sorun olurmu ve turnuva bitene kadar mikrofonumun açık olması gerekiyormu
Ara
İlk iletideki kuralları okuyup anlamış olmanız dışında herhangi bir gereksinim yok. İletişimi oyun içi sohbet üzerinden sağlıyoruz. Önerilen ülkeleri buradan görebilirsiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
(22-05-2021, 15:30)PCOyun : İlk iletideki kuralları okuyup anlamış olmanız dışında herhangi bir gereksinim yok. İletişimi oyun içi sohbet üzerinden sağlıyoruz. Önerilen ülkeleri buradan görebilirsiniz.
Bradenburgu alıyorum o halde. iletişim olayını pek anlamadım mikrofonun sürekli açık olması gibi bir durum yok o halde çünkü ortam gürültülü olabilir.İletişim yönünden sorun yaşamayalım diye dedim.
Ara
(22-05-2021, 15:35)B.r.k.k.12 : Bradenburgu alıyorum o halde. iletişim olayını pek anlamadım mikrofonun sürekli açık olması gibi bir durum yok o halde çünkü ortam gürültülü olabilir.İletişim yönünden sorun yaşamayalım diye dedim.

Brandenburg. Discord sesli sohbetten bahsediyorsanız normal şartlar altında kullanmıyoruz. O yüzden bir sorun olmaz.
WhaW8Am.gif
Ara
(22-05-2021, 15:35)B.r.k.k.12 :
(22-05-2021, 15:30)PCOyun : İlk iletideki kuralları okuyup anlamış olmanız dışında herhangi bir gereksinim yok. İletişimi oyun içi sohbet üzerinden sağlıyoruz. Önerilen ülkeleri buradan görebilirsiniz.
Bradenburgu alıyorum o halde. iletişim olayını pek anlamadım mikrofonun sürekli açık olması gibi bir durum yok o halde çünkü ortam gürültülü olabilir.İletişim yönünden sorun yaşamayalım diye dedim.
  • Oyuncular Steam profilleri ve her biri farklı kıtadan olmak üzere 4 ülke belirterek başvurur.
Ara
1444_onerilen2.png
Europa Universalis IV Grand Multiplayer Önerilen Ülkeler

50px-Cusco.png Cusco
Brunei.png Brunei
Mainz.png Mainz
Dai_Viet.png Dai Viet
50px-Korea.png Kore
Kilwa.png Kilwa
Malacca.png Malakka
Tondo.png Tondo
Bahmanis.png Bahmanis
Sirhind.png Sirhind
Shimazu.png Shimazu
Oirat.png Oirat
Rassids.png Rassids
50px-Tunis.png Tunus
Aztec.png Aztek
Morocco.png Fas
50px-Kongo.png Kongo
WhaW8Am.gif
Ara
Eğer mümkünse Uesugi'ye geçmek isterim.
Space-Background.gif
Ara
1444_3oyuncu.png
Europa Universalis IV Grand Multiplayer Oyuncu Listesi

@Arcean - 50px-Bengal.png Bengal
@Legnica - 50px-Portugal.png Portekiz
@Aeschyli - 50px-Muscovy.png Moskova
@Aytaç - 50px-France.png Fransa
@ıßırmam - 50px-Cologne.png Köln
@Henri - Onondaga.png Onondaga
@PCOyun - 50px-Ottomans.png Osmanlı
@Ferreke - 50px-England.png İngiltere
@BeRDuSH  - 50px-Sweden.png İsveç
@Aiakos - 50px-Holland.png Hollanda
@argoargoo - 50px-Florence.png Floransa
@Noir - Venice.png Venedik
@MSekmet - Castile.png Kastilya
@Oberkaizer - Savoy.png Savoy
@"İlber Ortaylı" - Austria.png Avusturya
@Voidian - Poland.png Polonya
@Yukare - Ngati_Toa.png Ngati Toa
@Menars - Timurids.png Timur
@Dohtget - Ayutthaya.png Ayutthaya
@alemdarpasa - 50px-Songhai.png Songhay
@Prometheus - Great_Horde.png Great Horde
@tlgqnd - The_Mamluks.png Memlük
@Attila the Hun - 50px-Ethiopia.png Etiyopya
@Yasin Ahmet - Uesugi.png Uesugi
@clnn - 50px-Mewar.png Mewar
@"B.r.k.k.12" - Brandenburg.png Brandenburg
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.