[MP] EU4 - Multiplayer: Mayıs 2022
canlı yayın olcak mı @PCOyun
Ara
Yayın yok.
WhaW8Am.gif
Ara
ok....
Ara
Rehost,

ID: 90159564954444804
Şifre: st
WhaW8Am.gif
Ara
Herkese iyi oyunlar Timur oyuncusuna kibar bir şekilde anlaşmamızı bozduğu için eseflendiğimi belirmek isterim.
[+] 2 üye kscub nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu çarşamba günü olacak oyuna gelememe ihtimalim epey yüksek bu nedenle bana sub olmak isteyen /yedek olmak isteyen varsa  Buhan#1925 discord üzerinden ulaşa bilir veya bu mesajımın altına yedekle atabilir (Mümkünse saati yüksek biri olsun) Portekiz oynuyorum gp de 5. olması lazım yapacaklarını discord üzerinden anlatırım gerisini de ona bırakırım
Ara
(28-05-2022, 22:11)kscub : Herkese iyi oyunlar Timur oyuncusuna kibar bir şekilde anlaşmamızı bozduğu için eseflendiğimi belirmek isterim.

Seni  tımur bengal  araya alırken  osman nabıyodu
Ara
(29-05-2022, 20:19)alemdarpasa :
(28-05-2022, 22:11)kscub : Herkese iyi oyunlar Timur oyuncusuna kibar bir şekilde anlaşmamızı bozduğu için eseflendiğimi belirmek isterim.

Seni  tımur bengal  araya alırken  osman nabıyodu

Eğer bu sadece soruysa cevaplayayım. İlk olarak Timur'la sınır değilim. İkinci olarak bir kere özelden yazdım yanıt gelmedi ben de çok umursamadım kaldı ki yazmama pek de gerek yok, aramızda QQ'yu tutmak benim için daha makuldü. Daha da sebepler düşününce çıkar. Ayrıca baksana anlaşılmış sitemi Timur'a, bence senin de pek o ne yapıyordu bu ne yapıyordu diye kurcalamana gerek yok. Mesela ben ileride Prusya Hollanda'yı alırken İngiliz, Avusturya ve Portekiz ne yapıyordu diye sormam, niye sorayım?
giphy.gif
Ara
(29-05-2022, 07:58)BoyarBuhan : Bu çarşamba günü olacak oyuna gelememe ihtimalim epey yüksek bu nedenle bana sub olmak isteyen /yedek olmak isteyen varsa  Buhan#1925 discord üzerinden ulaşa bilir veya bu mesajımın altına yedekle atabilir (Mümkünse saati yüksek biri olsun) Portekiz oynuyorum gp de 5. olması lazım yapacaklarını discord üzerinden anlatırım gerisini de ona bırakırım
Hocam istersen yerine devam edebilirim.
Ara
güç yüzdelerini önerilen ülkeleri erken yayınlasanızda yeni gelecek oyuncular karar verebilse
Ara
1541 Güç Yüzdesi

1541yuzde.png

İttifak Limiti %13,6
WhaW8Am.gif
Ara
Finallerim başladığı ve multinin sıkıcı geçtiğini düşündüğüm için multiyi bırakıyorum İngiltere çok iyi durumda tüm fransa bölgesiniz bıraksanız bile herkesin gelirini ikiye katlıyor kalıcı olarak geçmek isteyen geçebilir.

Zaten şurda 10 oyuncu anca var oyunun başından beri oyuncu savaşı yapmamış bissürü oyuncu varken benim oyunun başından beri her 10 senede bir oyuncu savaşı yapmam(benim istemediğim fransanın beni zorladığı savaşlar dahil) ülkemi değil ama beni yordu daha fazla uğraşamayacam. Ülkeye geçecek olan kişi her truce bittiğinde hollanda ve onun 3 katı gücündeki savaşta hiçbir şey elde etmemesine rağmen her savaşta puppet gibi hollandanın peşine takılıp daha sonra başrol oynayan prusya arkadaşıyla savaşlar geçirecek buna hazırlıklı olarak gelsin. Herkese iyi oyunlar.
Ara
İngiltereye kalıcı olarak gelebilirim.Portekize geçici gelicektim ama GBR boş ise oraya da gelebilirim
[+] 1 üye Judasss1 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
portekiz senin için en iyisi ingiltereyi avrupadan atıcaz
Ara
1541 Oyuncu Haritası

1541 Önerilenler Haritası
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
Ara
(31-05-2022, 23:21)Judasss1 : İngiltereye kalıcı olarak gelebilirim.Portekize geçici gelicektim ama GBR boş ise oraya da gelebilirim
GBR fransa bölgesinden tamamen atılsa bile çok güçlü durumda ana karaya baya iyi dev bastım ben gönül rahatlığıyla geçebilirsin.
Ara
Mümkünse Çin'deki devlet olarak mp ye katılmak istiyorum
[+] 1 üye İlber Ortaylı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu,

ID: 90159688509538315
Şifre: st
WhaW8Am.gif
Ara
Bugünkü etkinliğin özeti
34343434.png
Ara
1585 Güç Yüzdesi

1585yuzde.png

İttifak Limiti %15
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.