[MP] EU4 - Multiplayer : Nisan 2016 [2]
Merhaba arkadaşlar, oyunun gidişatı ile alakalı durum güncellemesi yapacağım. (yıl 1656) 

Oyun devam eden oyuncu sayısının 3 olması sebebiyle erken bitirildi. Son durumda puan durumunda (skor bazlı) ilk üç ülke aşağıdaki gibi;

1. Fransa
  2. Osmanlı
  3. Rusya
Oyuncu sayısının çok düşük olması sebebiyle (5-6) , yeni oyuncular bulmak amacıyla yarın akşam 19:00'a kadar kayıt alacağız. Oyuncu sayısı artmazsa, devam edip etmemek konusunda oyuncularla kararımızı veririz. 

Şimdiye kadar katılan arkadaşlara teşekkür ederim. Benim için çok eğlenceli bir oyun oldu. Eğer sizlerin de eğlenmesine vesile olduysak ne mutlu. Görüşmek üzere ...

sorry.jpg
Open Up Tech, Build Up Economy, Let Mercenaries Swarm Through
Ara
Pis faşistler!

İrlandalılar bunu unutmayacak!
Ara
Pardon gelemedim bu akşam acilen dışarı çıkmam gerekti.
Feed Your Head !!
Ara
abi cikmam gerekti kusura kalmayın
bugunde gelemeyebilirim ama haftaya eksiksiz oyundayım
Ara
Sizin durumunuzdan haberdarım zaten, ama 6 kişiyle biraz sıkıcı olmaya başladığını belirtenler oldu, ben de katılıyorum. Yeni kayıt almazsak akşama oyun vaktinde bu konuyu görüşürüz. Siz devam etmek istedikçe devam ederiz merak etmeyin =)
Ara
Oyunumuz kalan arkadaşların oy birliği ile 1656 yılı ile tatil edilmiştir. Katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim, eğlendiğinizi umuyorum. Son durumda kesin sıralama şöyle oluştu :
  1. Osmanlı    4375 puan Oberhauser
  2. Rusya       4350 puan WesternFrınt
  3. İspanya    3470 puan Redtay
  4. Hindistan  3269 puan Poyraz
  5. Lübeck      2904 puan Reoberg
  6. Prusya       2829 puan Kanun-i Civilization
  7. İsveç         1108 puan  Tigin
Oyundan ayrılan arkadaşların puan durumunu, liste uzunluğu sebebiyle yazmıyorum. Ayrılan herkesin bana zamanında bildirdiği sebepleri olması sebebiyle; hiçbir oyuncunun banlık veya kara listelik durumu olmadı, oyun içerisinde çok ufak tartışmalar dışında hiç bir kavga olmadı. Saygılı ve etik davranıldığı için ayrıca teşekkür ederim. 

Genelde şikayetleri oyunun kurulduğu hafta, ani bir şekilde oyunu sunamaz duruma gelmemden ötürü geçici sunucuya aktardığımız cumartesi gününden geldi. Oyuna başlayan arkadaşların çoğunun o gün oyunda yaşadıkları sorunların çözülememesi üzerine oyundan sıkılmaları ve ayrılmalarının suçlusu, elimden gelen birşey olmasa da benim. Bu sebepten o sebeple ayrılanlardan da özür dilerim. 

Bir sonraki oyun için, ben oyuncu sıfatıyla gelmek istiyorum. Fakat organize edip, kuralları belirleyen, katılanları ayarlayıp oyun başlangıç bitiş saatlerini kararlaştıran, dolayısıyla işleyişi kontrol edecek kişi olmaya talip birisi var ise (Duman kurar mı onu bilemem, kurmazsa), yeni oyun odasını açmalı :) .  Elimden bir şey gelirse yardıma hazırım. 

Görüşmek üzere  (G)

[+] 1 üye WesternFront nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bende katılmak istiyorum.Eğer haritayı atabilirseniz gelebilirim
Ara
eee napıyoruz baslıcakmıyız
Ara
Arkadaşlar, Nisan 2 oyunu bitmiştir.
Ara
Bi zahmet 1 Mayıs mpsi kurun slogan işçidir ne yapsa yeridir.
Ara
Yeni MP ne zaman kurulacak ?
Ara
Ben kurmayı planlamıyorum, isteyen kurabilir.
(12-05-2016, 16:50)Duman : Ben kurmayı planlamıyorum, isteyen kurabilir.

Kursak gelen olurmu birde o var.Birisi kursunda oynayalım.
Ara
Gelen olur diye tahmin ediyorum.
(12-05-2016, 16:52)Duman : Gelen olur diye tahmin ediyorum.

MP'lere tüm DLC'lere sahip olanlar mı katılabiliyor?
Ara
Hayır DLC'lerin hostta olması yeterli.
Steam nickim Fra Diavolo akşamları oynamak için ekleyin.
Ara
http://forum.strategyturk.com/konu-eu4-o...-sahipleri

Adını yazdırabilirsin buraya.
Coat_of_arms_of_the_Kingdom_of_Hungary.png

812nOA.png

WY92a4.png
MJgY0Q.png

R39yNY.png
QMYXa3.png

PM63V6.png
X4qW0R.png

G0kMNN.png
[+] 3 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mp mi kuruldu?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.