[MP] EU4 - Multiplayer : Temmuz 2015 [2]
Fastest rehost ever
90096580802860037
st
Rehost
90096581568802823
st
Günün karesi ve son dakika bombası.

zCOfp6L.jpg

Fransa Aragon'un aptallığına binlerce kez şükretsin.

Portekiz+Kastilya ve duruma göre Savoy da gelecekti savaşa. +Savaşı açmayı bekletmemin sebebi Burgundy'i vassallamam için Avusturya'nın savaşının bitmesiydi. Şimdi ne bunlar var ne de ben savaşın yöneticisiyim.

Şimdi her şey Aragon'un ne yapacağına bağlı. Tabi benim şu an gördüğüm itibariyle bu kareye çok da güvenmemem gerekiyor, hiçbir şey belli olmaz.

Edit: 65K vs 75K savaşından galip çıktıktan sonraki görüntü.
G0kMNN.png
Ara
insan çağırır :)
Ara
Her şey yeni başlıyor İngiltere.  ;)
Ara
Sen ne şanslı adamsın.

Ah Aragon ah. Orada kendime bir vassal Burgo yaratacaktım. Şimdi %100WS yapsak bile Aragon para alıp çıkar :D
G0kMNN.png
Ara
Portekiz ve Kastilya'nın özellikle de Portekiz'in bana karşı ne gibi bir çıkarları var ki savaşa geleceklerini cidden merak ediyorum.

Saatler uyuşmazsa zaten gelmem büyük ihtimalle o zaman rahat edersin. :D
Ara
Portekiz İngiltere'nin oyunun başlangıcında ittifaklığı bulunan kadim dostu. Bunu her MP ben de bozmuyorum.
G0kMNN.png
Ara
Kadim dostluklar başladı yine.
Ara
???

Gerçek hayatta arkadaş değiliz. Portekiz İngiltere ile dost başlıyor oyuna. Bir de bozayım senin için he?

Ne yapsak olmuyor arkadaş şu oyunda.
G0kMNN.png
Ara
Oda kuruldu.
İzleyici olarak katılmak mümkün müdür acaba?
Ara
Yedeğim olmak isteyen var mı?

Hafta içi 23-24 arasında çıkmak zorunda kalıyorum isteyen arkadaş o saatte olacak rehostta benim yerime geçebilir.
Ara
Güzel olmuşta Krallık yerine Hanlık ileridede İmparatorluk olsa.Daha yakışır Devletimize.
Ara
N4q1ZX.jpg
cQRZH6M.jpg

Oyunun başında İngiltere-Aragon vs Milan-Fransa Koalisyon savaşı Aragonun Kastilyaya bağlanması ile sona erdi. Aynı şekilde Papalık devletinin Napoliyle savaşı da sonra erdi. 

Polonya Moskova ile PU'ya girdi.
Ara
True Commonwealth.

Polonya'yı destekliyoruz.

O değil de haritada benim ülke gözükmüyor :D
MP güzel de,

Kuzey Diyarı'nın ve Büyük Britanya'nın İmparatoru Lord Lancaster'in bir bildirisi var;

"Britanyalılar dostları için canlarını vermeye hazırdır, düşmanlarının ise canını almaya."
-Lord Lancaster
G0kMNN.png
Ara
Hiç istatistik yok mu ya?
Ara
Sen yapabilirsin.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.