[MP] EU4 - Takımlı Minor Multiplayer: Temmuz 2020
(05-08-2020, 20:22)Dragon Reborn : Takım arkadaşı bulamadığım için etkinlikten çekiliyorum, iyi eğlenceler dilerim.

kac gundur  takım arıyorum  gg oldum .
Ara
Birkaç dakika gecikebilirim
€20
Ara
oda kuruldu

id: 90137688879595527
şifre: st
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
Takım arkadaşı olmayan mesaj atabilir katılabilirim şu anda
Ara
italya afrika savaşında butua neden savaşmadı 0 scorluydu sanırım hep benmi yanlış gördüm.
Ara
(06-08-2020, 07:54)alemdarpasa : italya  afrika savaşında butua neden  savaşmadı  0 scorluydu  sanırım hep benmi yanlış gördüm.
Genelde savaş kime açıldıysa o yiyor kusatilmadigi sürece
€20
Ara
1662 Oyuncu Haritası
1662s.png

Takımsız kalan oyuncuların 3 oyun günü içerisinde kendilerine bir takım arkadaşı bulması gerekiyor.
Tüm oyunculardan forum konusunda roleplay yapması beklenmektedir. 

1662 Sıralama
1662yuzde.png
Ara
saxcxczxx.png
Yeni Roma İmparatorluğu (1662)

Batı Roma - Doğu Roma birliği kurulmuştur. Eskiden Roma İmparatorluğu sınırları içerisinde bulunan tüm topraklar üzerinde bulunan hakkımız geri alınacaktır. 
[+] 3 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
guncel.png

1662 Takım Haritası
Ara
Oyunun en kaliteli bölgesindeki hollanda ve almanya oyuncularının oyuna katkısını diplomasilerini bekliyoruz.
Ara
endulus olarak takım arkadası arıyorum isterse devlet salarım isterse kolonimi veririm yada korsan wasalimi verebilirim ciddi oynayacak varsa tecrube edınecek basvursun forumdan benım kabulumdur tecrübesiz olması onemli degil tek devlettle agresiflikten dolayı gelismem zor
Ara
Kural ihlali olmuş sanırsam onu bildiriyorum.Prome ve khmer takımı ile savaşta iken Hindistan takımı bize savaş açıp 75 lik skor aldı.Oyun sırasında Hint takımına ne kadar score aldıklarını sorduğumda 49-50 score dendi. 10. Kurala göre sıkıntı oluyor. Yetkili GM bakabilirse sevinirim.
Ara
Altıncı oyun günü sonrasında:
  • Brunswick oyuncusu @clnn, yapay zeka ayarlarını yapmaması ve düşmesi sonrası ülkesinin Hannover'a dönüşmesi sebebiyle uyarı almıştır.
  • Butua oyuncusu @kscub, oyuncu ülkesi Kıbrıs'tan claimsiz toprak alıp bundan oyun içi fayda elde etmesi üzerine uyarı almıştır.
  • Andhra oyuncusu @littleiskender, Prome ile olan Reconquest savaşında core/claim olmayan topraklar fethetmesi üzerine uyarı almıştır.
Yapılan son kural ihlali bildirisinde Uesugi tarafından bakıldığında topraklar 75 Warscore iken, Andhra tarafından bakıldığında 46, Mysore tarafından bakıldığında 49. Aradaki fark ülkelerin Administrative Effiency farkından kaynaklanıyor, ülkelerin Administrative Efficiency'leri: Uesugi: %11, Mysore %24, Andhra %28.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
din savaşından claimsiz toprak alınması oyun dengesini bozar... claim kuralını esnetmememiz gerekir.
[+] 1 üye alemdarpasa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-08-2020, 18:38)alemdarpasa : claim kuralını esnetmememiz gerekir.
O kural sadece Conquest ve Reconquest savaşı için geçerli. Esneyen bir kural yok.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
@Duman
https://hizliresim.com/7Ohj1z
burda 76 gözüküyor
Ara
Corelar silindiğinden 2 toprağı gözden kaçırıp eksik hesaplamışım. Mutlakiyet anlaşma yapıldığında daha yüksek olsa bile 50'yi çok rahat geçiyor. Yani, evet Mysore kural ihlalinde bulunmuş.
Ara
Bu gece evde olmadığımdan dolayı gelemeyeceğim.isteyen promeye geçebilir.
Ara
oda kuruldu

id: 90137768046873603
şifre: st
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.