[MP] EU4 - Takımlı Minor Multiplayer: Temmuz 2020
Münih olarak katılmak istiyorum

https://steamcommunity.com/profiles/76561198065349534/
Ara
rehost id: 90137406631837705
Ara
beyler boşsa kıbrıs geçebilirim şuan
Ara
2. rehost id: 90137406862329865
Ara
İskoçyaya çıktığı gibi dibime bir koloni atıp hiçbir şey demeden savaş açan Batua oyuncusunu tebrik ediyorum. Oyunu neden 1 senedir oynamadığımı öyle güzel hatırlattı ki oyunun ne kadar absürt ve saçma olduğunu yeniden fark edip tekrardan sildim. Ha tamam ben de hatırlıyordum absürt çıkartmaları, savaşları da 1560larda da Afrika'dan adamın gelip hem İskoçyaya hem de Güney ve Orta Amerika'ya sulanmasını beklemiyordum.
Ara
(26-07-2020, 00:34)Onur34 : İskoçyaya çıktığı gibi dibime bir koloni atıp hiçbir şey demeden savaş açan Batua oyuncusunu tebrik ediyorum. Oyunu neden 1 senedir oynamadığımı öyle güzel hatırlattı ki oyunun ne kadar absürt ve saçma olduğunu yeniden fark edip tekrardan sildim. Ha tamam ben de hatırlıyordum absürt çıkartmaları, savaşları da 1560larda da Afrika'dan adamın gelip hem İskoçyaya hem de Güney ve Orta Amerika'ya sulanmasını beklemiyordum.
Ben bu kadar sizin için sıkıntı olduğunu bilmiyordum. İlk oyun gününde wp ile çıkacam savaştan. Kesinlikle oyuncu sniplamak gibi bir niyetim yok. Tekrardan kusura bakma gerçekten. Eğlenmek için oynadığımız bir oyunda bizim yüzümüzden sıkıntı çıkmasını ne ben nede takım arkadaşım ister.
Ara
kscub :d adam savas açtı ysa oyunun en degerli tradecenterına gelmek ıcın acdı bu kadar bozulmana gerek yok o t,caret merkezı ıcın cok kan dokulur.
[+] 1 üye alemdarpasa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(25-07-2020, 20:53)alemdarpasa : ragusa  olarak tek kaldım  oyun içerisinde  endulus ve rodostan  askeri yardım istiyorum.
Merhaba, Granada olarak mottomuz ''Yıkılmasak yeter.'' Ülkeyi zor  ayakta tutuyoruz. Kimse için tehdit ve rakip değiliz, yardımcı da olamayız. Varsa zengin, müreffeh ve mamur kardeş ülkelerin fitre ve zekatına talibiz. Endülüslü müslüman ve yahudilerin duaları için yardımınızı esirgemeyin.
[+] 1 üye Dragon Reborn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Harita ne zaman paylaşılır
€20
[+] 1 üye Aiakos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
o degilde iflas ede ede enfasyon 25 lere fırladı türkiye ekonomisini geçtim resmen
[+] 1 üye alemdarpasa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(26-07-2020, 19:19)alemdarpasa : o degilde  iflas ede ede enfasyon  25 lere fırladı türkiye ekonomisini geçtim resmen
gel yüce afrikalıların himayesi altına gir, zayıf italyanlar sana birşey yapamaz.
Ara
Make Afrika Great Again.

Uzun zamandır böyle afrika ülkeleri görmemiştim.Tebrikler.

Cebu olarak ana topraklarımızı koruyamadık ama

Bs7w8-PCcAABaK4.jpg
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
[+] 3 üye KARTAL nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(26-07-2020, 19:55)KARTAL : Make Afrika Great Again.

Bs7w8-PCcAABaK4.jpg
filipinler takımı olarak sizde himayemiz altına girin, sizide koruruz.
Ara
Anadolu ve balkanlardan sonra sıra mısırda
€20
Ara
(26-07-2020, 20:39)Aiakos : Anadolu ve balkanlardan sonra sıra mısırda
şuanki gücünüzle o mümkün değil, sen ve takım arkadaşının toplam askeri bir imerina etmiyor ken.                    imerina + butaı mı yeneceksiniz. dikatli ol italyayı siyah adamlar tarafından kuşatılmış şekilde görmeyesin sonra
Ara
(26-07-2020, 19:55)KARTAL : Make Afrika Great Again.

Bs7w8-PCcAABaK4.jpg
Endülüsün mazlum halkı da anavatanından sürgün edildi. Halklarımızın birgün anavatanlarına kavuşması için dış mihraklardan yardım almaktan başka çaresi kalmadı.
Ara
1580 Oyuncu Haritası
1580sa.png

Takımsız kalan oyuncuların 3 oyun günü içerisinde kendilerine bir takım arkadaşı bulması gerekiyor.
Tüm oyunculardan forum konusunda roleplay yapması beklenmektedir. 

1580 Sıralama
Sralama.png
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bu arada avusturyayı parcalatan hire üyelerine burdan kınama atalım....
Ara
İtalya takımını o kadar sallayıp bize denk olamaması üzdü. Daha iyi skorları bizi yenince alacaklar heralde.
Ara
Khorosan olarak ben devam edecem.
[+] 3 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.