[MP] Hearthstone - Turnuva: Haziran 2018

En son gelen The Witchwood Mayıs Ayı Değişiklikleri sonrası yaptığımız Strategyturk Hearthstone Haziran 2018 turnuvasına hoşgeldiniz.
Turnuva herkesin katılımına açıktır. Yorum atarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Turnuva minimum 6 oyuncuya ulaştığında başlayabilir.
Oyuncu üst sınırı yoktur. O yüzden isteyen herkes son katılım tarihine kadar katılabilir.  
Son katılım tarihi 3 Haziran saat 23.59'a kadardır. 
Eşleştirmeler, rastgele olarak, 4 Haziran'da TURNUVA TABLOSU kısmında açıklanacaktır.
Final maçı videoya çekilip bu konuya eklenecektir.

Turnuva Ödülü: 1.'ye 1 adet Classic Hearthstone Pack'i verilecektir.*

KURALLAR BÖLÜMÜ

Final Maçı Videoları

1. Oyun

2. Oyun

3. Oyun

TURNUVA TABLOSU (Son Güncelleme: 22 Haziran 23:08)
fB5fBH.jpg

*Blizzard'ın açıklamasına göre kod olarak verilecek olan Classic Hearthstone Pack'ini kullanabilmeniz için hesabınızda, daha önceden 14 veya daha az adet bu kodlardan kullanmış olmanız veya hiç kullanmamış olmanız gerekir. Eğer 15 adet bu kodlardan kullandıysanız bu ödülü hesabınıza ekleyemezsiniz.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılımlarınızı bekliyoruz. Eğer turnuva ile ilgili aklınıza takılan bir soru veya değişmesini istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum.
Ara
Eşleştirmeler yapıldı. 1. round maçları en geç 9 Haziran'a kadar yapılmalıdır. Maçlar oynandıkça yenilerini burada duyurup bildirim göndereceğim o yüzden konu sürekli güncel kalacak. Herkese başarılar. @reddga @ZenderX @Merco @iberkay @Voidian @SIRALUCARD

Not olarak düşeyim 1. roundda kaybedenler turnuvadan hemen elenmiyor. Losers Round'lar ile turnuvada kalabilecekleri 1 hakları daha olacak.  O maçları da aynı şekilde buradan duyuracağım.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merco ile yaptığım maçı 3-0 kazandım, çok güzel oyunlar oldu kendisini tebrik ediyorum.

Böylelikle 2.turda @Voidian'ın rakibi @reddga oldu. Bu maç 9 Haziran'a kadar oynanmalıdır.
tTRiYax.png
Ara
Güzel maçlardı. Eline sağlık. İlk maç çok eğlenceli geçti benim için. Diğer maçlar çabuk bittiği için aynı şeyi söyleyemeceğim.
Ara
2. turdaki maçımızı 3-2 @reddga kazandı, ikimiz de ss almayı unuttuğumuz için maalesef ekran görüntüsü atamıyoruz. Özellikle ilk 2 maçımız güzeldi kendisini tebrik ediyorum.
Ara
Güzel oyunlardı, hepsi çok çekişmeli geçti ama sonunda 3-2 skorla kazanan ben oldum. @Voidian'a bu güzel oyunlar için teşekkür ediyorum.

Kurallarda bazı değişiklikler ve eklemeler oldu. Onları tekrardan okumanız rica olunur.
tTRiYax.png
Ara
@SIRALUCARD 'a mesaj attım ancak kendisi 4 gündür foruma girmemiş.
Ara
@SIRALUCARD eline sağlık güzel maçlar oldu. Başka turnuvalarda görüşmek üzere. 

Ara
Böylece 3 ve 6 numaralı maçların kimlerle oynanacağı belli oldu. Bu iki maç en geç 14 Haziran gecesine kadar oynanmalıdır. @iberkay @ZenderX @Voidian @SIRALUCARD
tTRiYax.png
Ara
(09-06-2018, 00:50)ZenderX : @SIRALUCARD eline sağlık güzel maçlar oldu. Başka turnuvalarda görüşmek üzere. 

Eyvallah senin de eline sağlık önümüzdeki maçlarda görüşmek üzere :d
Ara
@iberkay güzel oynadın, eline sağlık. 

Discard lock mahvetti beni, şans faktörünün çok büyük olduğu decklerle oynamamak lazım. Loser bracket'a düştüğüme göre artık dikkatli deck yapmalıyım, bunlar biraz 5dk da oldu :D
[+] 1 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Beni yenmek için mi yenildin @ZenderX yeter yahu kurtulamadım senden :D
Ara
5 ve 8 numaralı maçları kimlerin oynayacağı belli oldu. 14 Haziran gecesine kadar oynanmalıdır. @iberkay @reddga @ZenderX @Merco
tTRiYax.png
Ara
@iberkay'ı tebrik ediyorum, 2-0'dan 3-2'ye çok efsane döndürdü, eline sağlık. Challonge sitesi şuanda aktif olmadığı için tabloyu güncelleyemiyorum. Siteye girebildiğim ilk vakit güncelleyeceğim.

tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.