[MP] Hearthstone - Turnuva: Nisan 2018
Evet yeni deste yapmamız gerekiyor doğru anlamışsın. Basic ve Commonlarda sınır yok. Rare, Epic ve Legendary ler için puanlama sınırı var.
Ara
O puanlama zaten 2 tane leg olmaması için düşünülmüş fakat 16 gerçekten çok az kalıyor. Üst sınırın 25 puan gibi bir şey olması gerektiğini düşünüyorum.
Ara
Bi deck yaptım ben de baya alışılmışın dışında oldu. 16 kısıtlaması başta iyi gibi duruyor ama bana kalırsa çok kartı olan oyuncular daha bi avantajlı duruma geçiyor. Herkesin aşağı yukarı bikaç kurulu düzeni destesi vardır, kart sıkıntısı yaşayan arkadaşlar common kartlarda da kart sıkıntısı yaşayabilir.
Ara
(15-04-2018, 19:49)Duman : Maksimum 16 puan derken destede 2 tane legendary varsa bu geri kalanının Common olmak zorunda olduğu anlamına geliyor değil mi yoksa ben mi yanlış anlıyorum? Mevcut 3 destemi hesapladım 68 (Shaman), 64 (Priest), 40 (Hunter) çıktı. Sanırım turnuva için F2P tarzı baştan desteler yapmak zorunda kalacağız.

Evet aynen öyle. Budget ve non meta destelerle oynanacak bir turnuva olacak. Bu kuralı koymamın asıl sebebi katılımın yüksek olmasını sağlamaktı ama 8 kişiyi anca çıkardık. Olmadı bundan sonrakilerde deste kuralı olmadan normal bir şekilde yaparız ama şimdi bi böyle denemiş olalım bakalım nasıl olcak.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum hocam
Ara
9 olduk böylece, son 8 dakika başka katılacak varsa :)

An itibariyle katılımlar sona ermiştir. Saat 00.00'a doğru eşleştirmeleri ana mesajdan paylaşacağım.

1. tur eşleştirmeleri ana mesajda paylaşıldı. 1. oyunun galibi 5. oyunda @eminnn ile karşılaşıcak. Herkese başarılar, RNG'niz bol olsun :)

@reddga
@ZenderX
@Merco
@Duman
@Voidian
@eminnn
@Justicar
@forsakenxd
@Sniper0200
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
TURNUVA KURALLARI ve DESTE OLUŞTURMA KURALLARI'na birer yeni madde eklendi.
tTRiYax.png
Ara
Peki bir Hunter destesi denedik. Yenildik diyelim. Aynı deste ile oynamak mümkün. Ben öyle anladım. Peki farklı deste ile oynamak mümkün mü? Yani Hunter ama içerdiği kartlar farklı.
Ara
(16-04-2018, 13:06)Merco : Peki bir Hunter destesi denedik. Yenildik diyelim. Aynı deste ile oynamak mümkün. Ben öyle anladım. Peki farklı deste ile oynamak mümkün mü? Yani Hunter ama içerdiği kartlar farklı.
Hayır aynı sınıftan 1'den fazla desteyle oynayamazsın.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1 numaralı maçın galibi 3-1 skorla @forsakenxd oldu.

5 numaralı maç için @eminnn in rakibi @forsakenxd oldu. Bu maç da diğerleri gibi bu hafta içinde oynanmalıdır.
tTRiYax.png
Ara
@forsakenxd Kardeşim ekle beni atalım maçları. Steam hesap ismin nedir?
Ara
@eminnn

forsaken'nın battletagi : Forsaken#2358

Ekle atalım diyor. Ben de izlerim yine :)
tTRiYax.png
Ara
Gönderdim isteği.
Ara
5 numaralı maçtan ben galip geldim.
Ara
Forsakenxd kardeşim maçı 3 0 aldı kendisini tebrik ediyorum
Ara
İki taraf da onayladığına göre forsakenxd üst tura çıkmaya hak kazandı.
tTRiYax.png
Ara
Merco 3-1 Duman

Açıkçası maçlar çok eğlenceli geçti. 

1. maçta discover taunttan Lich King almam onun da bana Frostmourne vermesi baya inanılmazdı.
2. maç faciaydım. Mage spelleri dağıttı resmen. İçerden birşey almaya gittiğim için tam resim alamadım. 
3. maçta desteye DK Jaina koymama rağmen o gelmeden oyunu kazandım.
4. maçta ilk 3 - 4 tur baya aggro combosu iyi denk geldiği için canını baya azalttım. Sonra Raining heal kullandı ama en son gelen silah ile minionlara +1 atak verdim ve adaptlayınca +3 atak da oradan geldi o şekilde kazandım. 

[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu arada 2. turda deckleri yenileyebiliyoruz değil mi ?
Ara
Evet desteleri yenileyebilirsiniz hatta farklı sınıflarla bile oynayabilirsiniz.
tTRiYax.png
Ara
Tebrikler @Merco
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.