[MP] Hearthstone - Whizbang Turnuvası: Eylül 2018
evet buradayım
tumblr_m4rerjNz5e1qk26dzo1_500.gifv
Ara
Geliyorum
Ara
Şu an canlı yayındayız. İzlemeye gelmek isteyenler için.

https://www.twitch.tv/strategyturk
Ara
Tum arkadaslar basta rakibim reddga olmak uzere tebrikler ve ellerinize saglik guzel maclar oldu.
Benim macta kanser olmus olabilirsiniz fazlaca acemilik cektim ve heyecan yaptim ;)
İyi geceler hepinize.
tumblr_m4rerjNz5e1qk26dzo1_500.gifv
[+] 2 üye scelik nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-09-2018, 23:13)scelik : Tum arkadaslar basta rakibim reddga olmak uzere tebrikler ve ellerinize saglik guzel maclar oldu.
Benim macta kanser olmus olabilirsiniz fazlaca acemilik cektim ve heyecan yaptim ;)
İyi geceler hepinize.

Seni de tebrik ederim ve bizim maçta ben cidden şanslıydım, priest maçında en doğru anda psychic scream çektim ve aynı şekilde paladinde true silver çekerek lethal aldım. Bu hearthstone sonuçta, bir gün ben şanslı olurum diğer gün sen ve Whizbang desteleri bu şans faktörünü daha da çok arttırıyor.
tTRiYax.png
Ara
İzlerken de oynarken de eğlendim diyebilirim. Güzel bir etkinlik oldu. Diğer turnuva günü ne zaman olacak ?
Ara
Şuanda sıradaki turnuva günü önümüzdeki cumartesi olarak gözüküyor.
tTRiYax.png
Ara
Aslında haftada iki gün olabilirmiş.İlk hali öyleydi sanırım.Herkes uygunsa 2. gün ayarlanabilir.

Güzel oyunlardı bu arada Zender e tebrikler.Mage oyununda baya missplay yaptım, warlockta pek şansım olmadı gibi.Druid de ise tam tersi şanslıydım baya 1 canla kazandık.
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel maçlar oldu. Herkesin eline sağlık. Turnuvanın devamını iple çekiyorum. Herkes müsait olabilirse haftada 2 gün daha güzel olur. Zaten 2 oyun günü sonrasın biter diye düşünüyorum. Dolayısıyla haftaya bugün final görebiliriz.
Ara
Dün oynanan oyunlarda hangi sınıfların ne kadar denk geldiği ve destelerin kazanma/kaybetme istatistikleri şu şekilde olmuş.

new.png

Tiger DruidTreant DruidBurgle RogueDeathrattle RogueControl ShamanToken ShamanQuest WarriorMech WarriorEven PaladinMech PaladinMech HunterSpell HunterCombo PriestQuest PriestBig MageSpell Power MageControl WarlockDemon Warlock
0-01-00-10-00-10-13-00-13-00-01-00-00-11-12-20-00-10-2
tTRiYax.png
Ara
https://clips.twitch.tv/CarefulCrypticGerbilANELE

Niye öyle bişey yaptım ki acaba. :P
Spiritsinger Umbra + Cube'dan korktum.
[+] 1 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Burgle yani thief rogue oynaması zevkliydi ama tek kartı kötü oynamam sonucu fena cezalandırıldım diyebilirim. Even Paladin ve Quest Warrior e karşı durabilecek çıkacak mı bakalım diğer maçlarda..
Ara
Ben Warlock decklerinin, özellikle benim oynadığım demon warlock'un kazanma şansını merak ediyorum. Kendim oynadığım ranked maçlarda da hiç kazanamadım o desteyle henüz. Druid'i 1hp ye çekebilmem en çok yaklaştığım galibiyet şansıydı sanırım. 1 mana ve 1 hp ile kaçtı.
Ara
Turnuva playlisti: https://www.youtube.com/playlist?list=PL...1tTQreUknN
@Merco, @ZenderX, @iberkay, @scelik, @Justicar, @Duman

Bugün saat 20.00'da yavaş yavaş toplanmaya başlayalım, 20.30'da turnuvaya kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bugün 5, 6, 7 ve 8 numaralı maçların oynanması planlanıyor. Turnuva tablosunu birinci mesajdan veya buradan inceleyebilirsiniz.
tTRiYax.png
Ara
Yavaştan toparlanıyoruz beyler. @scelik den haber alamadık ama onun haricinde herkes burada sanırım.
Ara
Birazdan bugünkü maçlara başlayacağız, izlemek isteyenler Strategyturk Twitch kanalını takip edebilir.

@scelik için son çağrı, ondan önceki iki maç bittiğinde hala gelmemiş olursa maalesef elenmek zorunda kalacak.
tTRiYax.png
Ara
15 Eylül'de oynanan oyunların eklenmesiyle oluşan tablolar. Şuana kadar Shaman ve Warlock oynanan 3 oyunu da kaybetmiş. Druid, Paladin ve Hunter gayet iyi gidiyor.

20180917020727.jpg

Tiger DruidTreant DruidBurgle RogueDeathrattle RogueControl ShamanToken ShamanQuest WarriorMech WarriorEven PaladinMech PaladinMech HunterSpell HunterCombo PriestQuest PriestBig MageSpell Power MageControl WarlockDemon Warlock
0-0
(-)
2-0
(%100)
1-1
(%50)
1-3
(%25)
0-2
(%0)
0-1
(%0)
3-1
(%75)
0-2
(%0)
4-1
(%80)
0-0
(-)
1-0
(%100)
2-0
(%100)
0-1
(%0)
1-2
(%33)
3-3
(%50)
2-0
(%100)
0-1
(%0)
0-2
(%0)
tTRiYax.png
Ara
Bugün turnuvamızın final günü olacaktır. Final maçına adını ilk yazdıran @ZenderX olmuştu, bugün ise ben ve @Merco arasında oynanacak maçın sonucunda ikinci finalist belirlenecek. Maçları her zamanki gibi Strategyturk Twitch kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz. Maçların 20.30'da başlaması planlanıyor.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sanırım bu loser bracket kurallarına göre finali ben kaybedersem ben hiç loser bracket'e düşmediğim için bir maç daha yapıyoruz? Onu önlemek adına beni 1-0 önde de başlatabiliriz belki, ne diyorsunuz?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.