[MP] HoI4 - Multiplayer: Ağustos 2019
Güncel

@Alduin @napolyon94 @Selene @Devil's Anvil Steam profillerini vermemiş. En kısa zamanda bana iletirlerse ülkeleri dağıtmaya başlayabilirim.
hby6qc.gif
Ara
Kimlik kartı verir gibi steam profili veriyoruz, sanki daha önce hiç st mp etkinliğine katılmadık :p
[+] 1 üye Alduin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-08-2019, 16:08)Ayro : Güncel

@Alduin @napolyon94 @Selene @Devil's Anvil Steam profillerini vermemiş. En kısa zamanda bana iletirlerse ülkeleri dağıtmaya başlayabilirim.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198150391339/
Ara
(20-07-2019, 00:20)Pentagram : Brezilya
Güney Afrika
Avustralya

8 saat
https://steamcommunity.com/id/SindarElves
Avustralya yerine İspanya olabilir mi acaba?
Ara
(02-08-2019, 11:20)Pentagram :
(20-07-2019, 00:20)Pentagram : Brezilya
Güney Afrika
Avustralya

8 saat
https://steamcommunity.com/id/SindarElves
Avustralya yerine İspanya olabilir mi acaba?

Tabi
hby6qc.gif
Ara
@Sxario - ABD
@TR Ace - Japonya
@cemal - Britanya
@ReistiLs - Almanya
@napolyon94 - Macaristan
@M.Enes - İtalya
@Alduin - USSR
@parabellum - Romanya
@Tuborgg - Güney Afrika
@Selene - Avustralya
@Gravitygrty - Kanada
@Pentagram - Brezilya
@Devil's Anvil - Fransa
@Spartan - Hindistan

Bu Cuma saat 21.00'da başlıyoruz.

Önerilen ülkeler: İspanya - Çin - Manchukuo
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu hafta sonu (ve cuma) internet olmayan bi yere gitme durumunda kaldığımdan dolayı etkinlikten çekilmek durumundayım
Ara
Bende eğitim sebebiyle katılmayacağım diye çevirmiştim mesajı ama iş yerindeki ekibimin eğitimini bitirdim katılabilirim artık sorun yok. Mayın olayını kaldırsak iyi olurdu :D .

@Sxario Barışçıl olsak birbirimize dokunmasak ? :D
Ara
@Ayro oyun başlama saati biraz geç gibi sanki 19.00,20.00 olursa benim için daha uygun olur.
Ara
(05-08-2019, 16:41)Tuborgg : @Ayro oyun başlama saati biraz geç gibi sanki 19.00,20.00 olursa benim için daha uygun olur.

20.00 gibi toplanmaya başlarız herkes gelirse 20.30'da başlayabiliriz. Onun dışında haftalardır saati belli bir oyunun saatini değiştiremem, tüm oyuncuların onaylaması lazım.
hby6qc.gif
Ara
Bana farketmez saat. Cuma-Cumartesi-Pazar evdeyim zaten. (Pazartesi-Salı çalışıyorum ama yetişirim oyun zamanına )

Herkese güzel bir oyun diliyorum inşallah kavga yerine eğlence odaklı bir oyun olur. (En son almanya oynadığım 2.Multiyi hatırlıyorumda bizim için herşey kötü gitmesine rağmen Almanya ile İngiltereye çıkıp ABD gelene kadar baya ilerlemiştik Macaristan oynayan arkadaş gene sağa sola isyan ediyordu şu yok bu yok diye o günden sonra Almanya MP oynamayı bıraktım yoksa Japonyadan sonra İkinci Tercihim Almanya her zaman. )

Edit:Merak eden varsa oyunun kötü gitme sebebi Japonya'nın Ai olmasıydı.
Ara
Arkadaşlar bu multi ile alakalı değil ama ufak bir sorum olacak. Multilerde major devletler kendi taraflarındaki diğer devletlerin oyun tarzına ne kadar karışıyor. Şunu üret, şunu araştır gibi doğrudan mı yoksa genel olarak mı? Sizden görüp heves ediyorum hoı4 ü multi oynamayı ama sonra alınca pişman olmayayım.
Ara
(06-08-2019, 19:26)Ayro :
(05-08-2019, 16:41)Tuborgg : @Ayro oyun başlama saati biraz geç gibi sanki 19.00,20.00 olursa benim için daha uygun olur.

20.00 gibi toplanmaya başlarız herkes gelirse 20.30'da başlayabiliriz. Onun dışında haftalardır saati belli bir oyunun saatini değiştiremem, tüm oyuncuların onaylaması lazım.
 Tamam O Zaman Katılmaya Çalışırım Büyük İhtimalde Gelirim
Ara
Cuma günü erteleyemediğim bir sebep yüzünden şehir dışına çıkmam gerektiği için üzülerek etkinlikten ayrılıyorum.  :(
Ara
Müttefiklerden ufak bir ülke oynayan birisi ABD geçebilir bence,

Bu arada arkadaşlar korkmayın Japonya'da ben varım bütün gemileri aynı yere koyup hareket ettirseniz yeter zaten yenmek için hatta singapur felanda alamam ingiltere fort yığarsa...

NOT;Mayın yokken Japonyanın Petrolü 3 ay dayanıyor. Denizde sizden zayıfken petrolüde bitiririm ben. Mayın ile oyalama ihtimaliniz oluyor biraz ama yasak.

Not2:Japonya Denizde ABD'ye Denk Başlıyor diyen arkadaşları yeni ekpaket olan bir Multiplayer'da Japonya oynamaya davet ediyorum. ABD oyuncusu mouse kullanmayı biliyor ise 3 kat liman ile donanmanızı 2 ye katlıyor + bu donanmayı petrol ile hareket ettirebiliyor.
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eğer herkes için uygunsa Perşembe günü de toplanıp yapabiliriz bence?
Ara
Bir tarih verdikten sonra üyeler artık pekte bakmıyor buralara mp tarihi gelene kadar. Şu tarihe alalım falan gibi şeyleri etkinlik açılışında konuşmak gerek.
Ara
https://steamcommunity.com/profiles/7656119821820

crackli 100 saat orjinal 3 saat

çin,siam,ispanya
[+] 1 üye lamacheh nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Perşembe Cuma yapılabilirse insanlar toplanırsa iyi olurdu ama... Bu arada Cuma günü %100 müsaitim ama cumartesi günü büyük ihtimalle gelemeceyğim gibi duruyor ona göre bir şeyler yapabilirseniz ? ayro

edit: Yerime başkası da konulabilir
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-08-2019, 09:09)cemal : Perşembe Cuma yapılabilirse insanlar toplanırsa iyi olurdu ama...  Bu arada Cuma günü %100 müsaitim ama cumartesi günü büyük ihtimalle gelemeceyğim gibi duruyor ona göre bir şeyler yapabilirseniz ? ayro

edit: Yerime başkası da konulabilir

Cuma günü herkes oyundayken 2. günü kararlaştırabiliriz. Pazar, Pazartesi de olabilir.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.