Anket Başlığı: No Mans Land Modu kullanılsın mı?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Evet

6 66.67%
Hayır

3 33.33%
Katılımcı sayısı: 9 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] HoI4 - Multiplayer : Haziran 2017
(06-06-2017, 00:42)Bolshevik : @grandmaster Romanya'yı 3. tercihe, Macaristan'ı 2. tercihe koymuş. Ben Romanya'yı 1. tercih olarak, Macaristan'ı 2. tercih olarak aldım. Neden ona Romanya, bana ise Macaristan verildi ? Minor devletler bunlar.

Çünkü adam 2000 saatlik, Axis i dengelemek gerekiyordu. Macaristan'a kıyasla Romanya çok daha hayati, Axis'in 4.büyük ülkesi. Saat ve oyun dengesi konuştu orada.
Ara
(05-06-2017, 22:04)TR Ace : Mihvere karşı dünya birleşti :D .Birkere ülkeler açıklandı mı değişmek olmamalı bence ama (3 hak boşa verilmiş oluyor bir nevi) sorun yoksa sana tamamdır.
Japonyada,Almanyada olur bana Japonya için laf söylememe sebebim kim alırsa alsın commonwealth takımca oynarsa ABD'ye gerek kalmadan adaya kitlenecek olması.
Alınmayan ülke her zaman boştur neden alamayayım işveci ki :D
[+] 2 üye Tigin Yusuf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tr Ace doğru söylüyor, 3 ülke yazılıyor sonuçta. Ülke boş olsa da almak hak değildir. Herkesin rızası olmalı ülke değişiminde. Ayrıca Yusuf, tüm arkadaşların olarak çok yakın ülkeler söylemişsiniz. Adil bir biçimde saat ve sıraya göre dağıtmaya çalıştım.
Ara
Aynen beyler komple bi Rp grubu oluşturabilirsiniz bol bol ekran görüntüsü ve içerik bekliyoruz hikayelerde olabilir @napolyon94 üde bekliyoruz :D
Ara
(06-06-2017, 10:06)Feldmarschal : Aynen beyler komple bi Rp grubu oluşturabilirsiniz bol bol ekran görüntüsü ve içerik bekliyoruz hikayelerde olabilir @napolyon94 üde bekliyoruz :D

Mp'lerde resim vermek sorun olabiliyor biraz rakibede bolca bilgi verebildiğin için yoksa güzel olur tabi resimler felanda...
Ara
Biriktirelim MP sonunda atabiliriz bence
Ara
(06-06-2017, 11:07)Lehr : Biriktirelim MP sonunda atabiliriz bence

Bende onu kastetmiştim @napolyon94 ün İsveç mp sini çok beğenmiştim
Ara
Bu mp iptal olursa şaşırmam
Ara
(06-06-2017, 22:42)Lehr : Bu mp iptal olursa şaşırmam

Ne oldu ki?
Ara
Belçika , Portekiz ikisinden biri ama Belçikaya tamam olurum http://steamcommunity.com/id/vonkuru
Ara
(06-06-2017, 23:54)SS.HaXaN : Belçika , Portekiz ikisinden biri ama Belçikaya tamam olurum http://steamcommunity.com/id/vonkuru

Belçika da o kadar süre tarafsız kalamayabilirsin :)
Ara
Ülkemi GM ile konuştuğumuz üzere de İspanya olarak değiştirmek istiyorum. Teşekkürler.
Ara
(07-06-2017, 02:00)Bolshevik : Ülkemi GM ile konuştuğumuz üzere de İspanya olarak değiştirmek istiyorum. Teşekkürler.

Ah be bir an ümitlenmiştim İspanya AIye kalacak herhalde diye  :imp:
Ara
TiginYusuf --- Yeni Zelanda'dan İsveçe
Bolshevik ----- Macaristan'dan İspanya'ya geçmek istemektedir. İtirazı olan varsa buyursun. Herkesin gönlü varsa geçebilirler.

Diğer taraftan TR ACE Japonya koltuğunu oturabileceğini söyledi. Almanya'ya o halde ben geçiyorum.

Bir diğer taraftan Haxan isimli arkadaş da Belçika, Portekiz istemiş, fakat ben ona Macaristan'ı öneriyorum. Dilediği ülkeye geçebilir. Zaten son birkaç saat mp ye :)

Bir diğer nokta da hala HOST'un belli olmuş olmaması. ARANIZDAN HOST OLMAK ISTEYEN BIR ADIM ONE ÇIKSIN. GEREKEN NITELIKLER:

-Together for Victory sahibi olmak
-2-3 mbit upload sahibi olmak
-sabırlı olmak :)

Akşama kadar bol muhabbetin dönemsi dileği ile. Host bulunamaz ise mecburen kırsal da ki bu altyapım ile ben host olacağım buda 4 hıza pek ulaşamayacağımız anlamına geliyor.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Beeen
Ara
(07-06-2017, 17:28)Kazuto : Beeen

network altyapın nasıl
Ara
ttnet 16mbit internet kullanıyorum upload 1 ama kaldırır diye düşünüyorum
Ara
(07-06-2017, 19:23)Kazuto : ttnet 16mbit internet kullanıyorum upload 1 ama kaldırır diye düşünüyorum

Benden farkli degilsin. Host olmaya yeteriz bir baglanti :)
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
http://steamcommunity.com/profiles/76561198083016128/
bu arkadas
yeni zelanda
meksika
arjantin

5 mb uploadım var isterseniz kurabilirim.
http://beta.speedtest.net/result/6359219172
Ara
*************************FİNAL LİSTE***********************

napolyon 94 --- Almanya
Lehr - Fransa, Romanya, Macaristan 174 saat ----- Fransa
TR Ace - JAP, Almanya, İTA - 119 saat -- - -- Japonya
Kazuto - İngiltere,Sov, Alm - 366 - -- ----ingiltere
ElrohirOranar - İtalya,Sovyet,Jap -134 saat ------- İtalya
adm - USSR, Fransa - 528 -------- USSR
grandmaster - Türkiye,Macar,Romanya - 2000 - -- - -- Romanya
Longbattom- ABD, ENG, noş, -1070 ---- ABD
Bolsevik - Romanya-Macaristan- Finlandiya -- 246 saat ---- İSpanya
Tigin Yusuf - ABD, Yeni Zelanda, Kanada ---- 257 saat --- İsveç
Rhayld - Kanada, Avustralya, Güney Afrika --- 292 saat--- Kanada
Fexion - Turkey,Greece,South Africa ---- 34 saat --- Türkiye
Quadro - Greece, turkey, bulgaria - 163 saat --- yunanistan
Ebu - RAJ, SA, NZ ---- 202 saat ---RAJ
Okasyon - Brezilya,Arj, Mexico ---- 215 ----- Brezilya
Turkhani - Avyustralya, NZ- 258 saat -- Avustralya
Aeschyli - İrlanda
Kaan Pasha --- Mesika, YZ, GA, 302 saat --- Güney Afrika
Haxan - Portekiz
Çililop - Yeni Zelanda
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.